Барышня кисельная!• 22 февраля 2023
Після грипу/ковіду є проблеми з прийомами їжі?
Я кілька днів тому хворіла якимось вірусом схоже на це. Тепер досі не приведу в порядок жкт...не їм бо не хочу - нудить. Поїм - нудить. Не їм, а понюхаю їжу також нудить. З´їм маленький шматочок...за 15 хв знову нудить ..чи то від того що сильно їсти хочу нудить, не знаю. Але постійна клята нудота мені вже остогидла! У когось таке було?
Форточка с диоптриями• 22 февраля 2023
Недавно переболела гриппом А. Во время болезни есть почти не могла, легкий супчик разве что. На 4 кг похудела. Еще пару недель потом вкус еды, пищевые предпочтения поменялись. Но потом нормализовалось. Мои сброшенные кг возвращаются со стремительной скоростью ))
Я натуралка• 22 февраля 2023
Я зараз хворію короною.Скажу так,не нудить,але є дискомфорт після їжі,важкість.Хоч і з´їдаю зовсім трошки,а враження ніби переїла.Коли не їм,то почуваюсь краще,і голоду не відчуваю.Може того,що п´ю багато води простої.Ще й запахи не відчуваю,то взагалі нема бажання їсти