Кумушка• 01 марта 2023

Кров´яні виділення після залу

Два тижні ходжу в зал по 5 днів на тиждень , ~ 30 хв кардіо і 30 силові на ноги, сідниці. Вчора робила вдруге прес і кардіо 50 хв - більше ніж зазвичай.
Після тренування побачила кров. Досить яскраві виділення. Потім мазалось коричневі .
Сьогодні на прес не робила , кардіо-силові по 30 хв. Сьогодні нічого не було.
До гінеколога не можу зараз піти.
Дівчата, хто займається, це нормально?
І скільки зазвичай ви займаєтесь кардіо і силовими ? Скільки калорій спалюєте на кардіо ?
В шоколаде• 01 марта 2023
А зачем Вы себя так нагружаете?((
VanDarkholme• 01 марта 2023
Я займаюсь регулярно, але такого в мене жодного разу не було
Оч@ров@Шк@• 01 марта 2023
Не тягніть з походом до лікаря, це не є нормою.
автор Кумушка • 01 марта 2023
Ответ дляВ шоколаде
А зачем Вы себя так нагружаете?((
Мені подобається. Не почуваю себе ’нагруженою’
В шоколаде• 01 марта 2023
Ответ дляКумушка
Сделайте тест
автор Кумушка • 01 марта 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Не в Україні. Приїду в кінці місяця лиш.
автор Кумушка • 01 марта 2023
Ответ дляВ шоколаде
Сделайте тест
Який тест ? Вагітність? Сексу не було
Янгол в камуфляжі• 01 марта 2023
Знаю, що не можна деякі вправи, коли кіста є. Бо її може розірвати від навантажень
Разгуляшка• 01 марта 2023
Может у вас там кисты.
Может овуляция?
Кактус из кожезаменителя• 01 марта 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Какие нельзя ?? Расскажите пожалуйста
автор Кумушка • 01 марта 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Блін ! Пішла читати що таке киста
автор Кумушка • 01 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Может у вас там кисты.
Может овуляция?
Та ні , це було вчора , трохи зарано.
Але останнього разу місячні були на тиждень раніше. До цього разу роки все було вчасно +-3 дні
Аноним с кешбеком• 01 марта 2023
Посоветуйте приложение, чтобы вести цикл
Та легко!• 01 марта 2023
Удалено администрацией...
автор Кумушка • 01 марта 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
автор Кумушка • 01 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Может у вас там кисты.
Может овуляция?
Почитала симптоми - нічого з того нема.
автор Кумушка • 01 марта 2023
Ответ дляТа легко!
Удалено администрацией...
А що ви забули в цій темі .
Та легко!• 01 марта 2023
Ответ дляКумушка
А що ви забули в цій темі .
Зашла на интригующее название. Тему не читала.
Трахтибидох• 01 марта 2023
Ответ дляКумушка
Каждый день - это на здраво. Мышцы должны ’добирать’ тренировку отдыхом. Хотя бы через день. Три раза в неделю вполне достаточно.
Кредитная• 01 марта 2023
У вас ослаблены маточные связки, большие нагрузки не рекомендуются пока.
Поберегите себя автор.
3@йk@• 01 марта 2023
Я в свою время тренила по 5-6 раз в неделю, но такого не было. Кровяные выделения - это точно не нормально, вам нужна консультация гинеколога
МастерЮля• 01 марта 2023
Автор, на самом деле это не такое и редкое явление.
Сама в этом разбиралась и копалась
У меня тоже так случилось, стала заниматься дома и такое бывало
К врачу не ходила
Янгол в камуфляжі• 01 марта 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Какие нельзя ?? Расскажите пожалуйста
Восновному ті, що укріпляють нижню частину живота. Це вправи на прес та деякі для ніг, коли живіт напрягається. У мене самої кісти з обох боків, тому я цим цікавилася. Для мене вправи на прес - табу((
Глас_Народа• 01 марта 2023
Ответ дляВ шоколаде
Сделайте тест
Прошу вибачення))
Писала автору теми

Ці відчуття не надовго, потім буде перетренування - симтоми можуть бути в різних варіаціях: перевтома, апатія, втрата апетиту і т.п.
У мене в літку було.
До того ж м´язам необхідно відновлюватись. Ви шкодите здоров´ю.
Я тренуюсь тричі на тиждень і в ці три дні задіяні різні м´язи. І то тренер мені робить зауваження що багато працюю - близько 2.5годин без заминки
Мамулька• 02 марта 2023
Ответ дляКумушка
У меня было, когда жим ногами делала. А если еше и с овуляцией совпадало, то и подавно. По гинекологии все ок.
автор Кумушка • 02 марта 2023
Ответ дляМамулька
О , я теж робила . Дякую..до лікаря схожу при нагоді все ж