А поки на ксефокамі сидіти (я так зрозуміла це антибіотик) та німесилі. Це норм взагалі? Мені здається поки мене морозять, то може бути втрачено важливий час на лікування. Зуб вже пломбований раніше, але тепер запалення ще більше ніж було минулого разу. І це зволікання зі сторони лікарів мені здається підозрілим ...мовляв тому що у лікаря і так все розписано, а він працює лише два дні на тиждень.
Ответ дляДідова баба
Я так ждала
Теперь имею хрон воспал лицевого нерва
Так бывает хватает, что ухо, пол лица болит, глаз тянет
Теперь имею хрон воспал лицевого нерва
А чому вам сказали чекати?
Лепешечка• 05 марта 2023
Про стоматологов важное правило: если вылетела пломба, не возвращайтесь туда менять ее по гарантии, если под пломбой пошло дальше и через год пришлось снова пломбировать этот зуб - сделайте лучше в другом месте. А если врач, видя такую острую ситуацию не может уделить вам время, то зачем он вообще нужен, полно хороших врачей
Злюка бобер• 05 марта 2023
Автор, чого ви чекаєте? Терміново звертайтесь до іншої клініки за альтернативною думкою, це не жарти.
Майструю крила• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Кажуть що рік буде заживати. Це якось занадто довго .....
А який антибіотик ви приймали? Також був біль і опухлість?
Ксефокам то не антибіотик
Ноунэйм• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Так тут мені кажуть що гарно почистили канали, а запалення почалось тому що пломба була дуже глибоко...
Спробуйте в ФБ знайти групи лікарів-стоматологів, і запитати там.
Гадаю_По_шнуркам• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Та це ж Київ, на печерську клініка з гарними відгуками...я не знаю як у них може не вистачати кваліфікації...
пффффф, я думала ви десь закордоном, а ви в Києві.
шо вам заважає сходити до іншого лікаря послухати альтернативну думку
сходіть на підвисоцького до щелепно-лицьового або погугліть якихось хірургів
Гадаю_По_шнуркам• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Мені знімки не дали(( якщо що то повторно робити в іншій виходить.
Ну це просто капець...
та канєшно повторно
звоніть шоб вам знімки на пошту скинули чи на флешку
це ваші знімки
ротцвеники• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Не знаю, что у вас за клиника, но хуже, чем Аванто на Печерске - ещё поискать. Пришла к ним просто приклеить коронку. Отпала. Это криворукое мне ее разбило, залепило как попало ещё и денег просить не постеснялось.
не помню, как звали, мерзкий мужичонка.
КоролеВешна• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Подруга. Выгнил кусок челюсти . Три зуба на удаление,(4,5,6-ка),наращивание и только через год можно импланты
Ищите врача
Кидстаффовна• 05 марта 2023
Автор, срочно к другому врачу! Может, даже в государственную. Могут быть очень плохие осложнения. Снимки требуйте, на крайний случай - можно переделать, там цена не такая большая, я 2 дня назад делала (правда, в обл.центре, но в одной из лучших клиник) - снимок простой 60 грн, КТ - 190.
Кидстаффовна• 05 марта 2023
И ещё - то, что стоматолог принимает 2 раза в неделю - говорит о его плохой квалификации (мало клиентов), или о том, что у него другой бизнес, где доходы выше, и всё внимание туда ( тоже плохо).
Если врач нормальный, то он просто увеличивает прайс (часть пациентов уходит), но продолжает работать каждый день.
Берегу и стерегу• 05 марта 2023
Ответ дляДую ветер
Как это снимки не дали, вы ж за них деньги платили. Идите забирайте. Похоже напортачили они крепко. Если инфекция в кости уже, то это не шутки, зуб возможно удалять придется. Срочно надо к хорошим врачам, в госклинику идите.
Знімки зберігаються в клініці. Видати можуть описання, дублікат на диску, фото знімків, але віддавати не зобов´язані.
Берегу и стерегу• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
І що виходить вони зробили - аби ще тиждень більше розпухало і гній накопичувався, але безболісно. Діч якась...все ж ускладнюється, але зате безболісно блін ..я в шоці
Опишіть, з чим ви звернулись, що вам робили?
Берегу и стерегу• 05 марта 2023
Ответ дляКидстаффовна
Зовсім не факт, що лікар поганий.
Сирожено_пирожено• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Езжайте по скорой в челюстно- лицевое и проситесь по скорой на прием. У меня открьіто уголовное дело против стоматологов. Правда, крутая клиника в Шевченковском(
ОбережнаЯ• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Ну а поки що пропити ці ліки. Дивно якось..я вже купу грошей заплатила, а вони все ще говорять і говорять і ніц не роблять ..поки не скажу - ви будете робити щось зараз, а не весь час здвигати запис все пізніше і пізніше...притому що я вже двічі поспіль була в клініці.
Автор, гостра біль - це екстренна стоматологія. Міняйте лікаря, вже. Не чекайте. Нехай будь-який стоматолог інший розкриває пломбу і лікує. За тиждень часу знаєте куди той гній уже розійдеться((((
Ответ дляКидстаффовна
Це в приватній так. Я тисячу заплатила за змінки.
Ответ дляБерегу и стерегу
Звернулась із зубним болем. Нічого не зробили, тільки коли наполягла зробіть хоча б щось, то почали видаляти ту стару пломбу, зараз закрили чимось дірку і сказали чекати. І знімки ще
Плакулька• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
В мене теж було запалення в кістці, але щока не напухала. Після знімку 3 дні пила німесил - запалення зменшилося. Потім відкрили канали. І я цілий рік ходила на промивання і закладання ліків. Через рік вже поставили постійну пломбу.
Берегу и стерегу• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Тобто канали вони не чистили? І до них канали не чистили і не пломбували?
Свекруховна• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Ну це просто капець...
Вам їх не на шару зробили, ідіть і забирайте, або якщо не друкували, то висилають на пошту і негайно.
Ответ дляБерегу и стерегу
Зараз ні. До того чистили і видаляли канали кілька років тому
Ответ дляСвекруховна
У них сьогодні вихідний. А мені треба вже терміново знати...
Ответ дляПлакулька
Цікаво що я приймаю німесил і ксефокам але запалення лише збільшується - набрякає все більше
Свекруховна• 05 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Ну тоді відповідь очевидна. Терміново треба знов зробити і до лікаря.
Я якось в неділю ввечері повезла дитину в щелепно-лицову на підвисоцького, бо сильно запалився зуб, який мав вже випасти, але корінь не розсмоктався. А приватний лікар сказав: почекайте мого прийому 3 дні на нурофені. Я, не думаючи, поїхала одразу на Підвисоцького і не пожалкувала. Там на стаціонар стільки дітей забирали з роздутими щоками, страшними запаленнями через те, що одразу не провели лікування. Уявляю, що у дорослих там відбувається.