Ухтышка_малышка• 14 марта 2023
Що зробити з такого сиру?
Може його краще на блендері перебити? Щось незаморочливе, смачне порадьте. Дякую!
Ухтышка_малышка
• 14 марта 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Сирники, запіканка.
А дайте рецепт смачних сирників, як в кафе? Скільки пробувала рецептів, все не те.
Лялька в колисці• 14 марта 2023
Ответ дляУхтышка_малышка
Я не роблю по рецепту. Додаю в сир яйця, цукор, ванілін, трохи борошна і формую сирники, присипаючи їх зі всіх боків борошном. Можна ще родзинок додати, якщо любите.
Ухтышка_малышка
• 14 марта 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Дякую, скільки хоч приблизно яєць борошна? Сиру десь 1,2 кг, він вологуватий. Дякую.
Лялька в колисці• 14 марта 2023
Ответ дляУхтышка_малышка
На таку кількість сиру 3-4 яйця, ложок 5 борошна. Маса має триматись трохи, не розвалюватись.
Ухтышка_малышка
• 15 марта 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Дякую!!! Спробую завтра.
Лялька в колисці• 26 марта 2023
Ответ дляУхтышка_малышка
Дякую!!! Спробую завтра.
Як сирники? Вийшло?