Хачапууури• 16 марта 2023
Девочки, вы замечали что при овуляции настроение какое то угнетенное?
Мне 32 и я чувствую последние несколько месяцев при овуляции какое то состояние похоже на печаль, могу всплакнуть. Жалею себя, хотя раньше за собой такого не замечала. У кого то такое бывает?
Мядуза аля моргонер• 16 марта 2023
Да , у меня точно также уже несколько лет , мне почти 35 , с овуляции и до начала месячных .
Кукусикиииииии• 16 марта 2023
Це означає, що пік фертильності проходить, дуже скоро спад. Яйцеклітини закінчаться.
Кашка-маняшка• 16 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Боже, звідки ви тільки такі беретесь? Як не рак, то клімакс. Аби шо ляпнути.
Кукусикиииииии• 16 марта 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Життєві спостереження. В періменопаузу заходять вже з 35. Автору недалеко. В організмі проходять процеси незалежно від вашого ставлення до них. Ще й доданий стрес.
Кошка Мурка• 16 марта 2023
У меня по овуляции и после нее повышенная тревожность, паника, страх, волнение особенно по утрам.
Кашка-маняшка• 16 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Та ви шо??? Ну таке самі симптоми бувають і в 18 річних і в 55? У вас одне і те ж. Якщо у вас ранніх клімакс, то не лякайте інших хоча б. Що там в кого самі впораються. А 35 нормальний вік для народження дитини, якщо зі здоров´ям все ок
Кукусикиииииии• 16 марта 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Дуже молоді навіть не відчувають овуляцію. Це звичайно після 30 відбувається. А так щоб прям «плачу і жалкую себе» це явний знак організму що він чогось не отримує. Наприклад, своєчасного сексу для запліднення.
Кукусикиииииии• 16 марта 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Автор питає, я пропоную версію. Далі вона сама впорається. В періменопаузу завагітніти теж можна. І вона може тривати до десяти років.
Кашка-маняшка• 16 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Так не кожний секс закінчується вагітністю? То щось ви вже перемудрили. Отож бо. Автор питає в кого ще так, а не це що менопауза?
Кукусикиииииии• 16 марта 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Але кожний секс дає шанс на запліднення. А цього достатньо. Сум викликає овуляція внікуди, така жіноча незатребуваність. Менопауза це інше, я кажу про можливість скорої констатації періменопаузи. Гормональні каруселі саме в ній.
Смячиком• 16 марта 2023
Під час овуляціі максимально піднесений настрій. А от під кінець циклу…ховайся в жито
Кашка-маняшка• 16 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Те що ви говорите має місце бути, але я маю на увазі те, що так буває не завжди, щоб говорити ’якщо у вас так, то значить отаке’. Гормони то таке діло, може по голові б´є , а може дійсно сигнал. Не буває ідентичних випадків.
Добра, коли сита!• 16 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Похоже, вы уже давно там
Кукусикиииииии• 16 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Похоже, вы уже давно там
Я, принаймні, не агресую на людей.