Перловая Кашка• 16 марта 2023

Овочі на ліпучках. Порадьте якісну іграшку

Хочу купити сину овочі на ліпучках, які розрізаються ножем. Ціна неважлива. Порадьте якісні, бажано дерев’яні. Яку фірму краще вибрати?
Дякую
Вилосипедниця• 16 марта 2023
любые берите, все равно валяться будут
Полуничка• 16 марта 2023
У моїх дітей є набір ELC, купувала ще 10 років назад старшому сину, зараз молодша грається, все ціле
автор Перловая Кашка • 16 марта 2023
Ответ дляПолуничка
Дякую за відповідь
Кумедний ґудзик• 16 марта 2023
Ответ дляВилосипедниця
любые берите, все равно валяться будут
Відповідь топчик в нас вже валяються по кутках, сьогодні пів полуниці знайшла, а вчора пів лимону
Полуничка• 16 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Дякую за відповідь
https://www.elc.co.uk/roleplay/play-food-and-shopp...
автор Перловая Кашка • 16 марта 2023
Ответ дляПолуничка
Якраз шукала. Дякую! : )
Полуничка• 16 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Якраз шукала. Дякую! : )
Або якщо хочете саме дерев´яний
https://www.elc.co.uk/baby-pre-school/wooden-toys/...
автор Перловая Кашка • 16 марта 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Так напевно і в нас буде, але коли він десь бачить ці овочі серед купи інших іграшок, вибирає їх. І дитя зайняте на півгодини.
Я маю принаймі спробувати чи такий же ефект буде вдома 😅
Кумедний ґудзик• 16 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Я купляла в атб самі звичайні якось попалися фрукти у рожевій торбинці. Навіть зараз валяються, а як нові майже. Ліпучка гарна, ще й ніж світився, коли нажати його, але він вже загубився в бабусі.
takprosto555• 16 марта 2023
Батат фирма, лучшее качество
Vot• 16 марта 2023
У мене є пластмасові. Можу подарувати. Якщо цікаво, пишіть у лічку, пошукаю.