Просериарила молодость• 17 марта 2023

Мами донечок (і не тільки), допоможіть вибрати будиночок

Сподобались два, не можу обрати. Без вас ніяк 😘
Результат:
вже голосів: 122
58 (47.54%) 1 попелястий рожевий
56 (45.9%) 2 рожевий
8 (6.56%) Тик
Встидаюся запитать• 17 марта 2023
У другому шухляда для зберігання, це зручно.
автор Просериарила молодость • 17 марта 2023
Рожевого замало їй буде, буде казати чого не весь рожевий))) то меблі пошукаю рожеві
МисисПропер• 17 марта 2023
Можете запитати у донечки, який вона хоче? Обидва гарні.
Лика-прилипка• 17 марта 2023
Перший більш стильно виглядає, другий наче зручніший має бути
Регионщица• 17 марта 2023
Я за второй. Удобный нижний ящик для хранения.
Розумна Губка• 17 марта 2023
Вони однакові за розмірами? Другий подобається більше.
Бурундучиха• 17 марта 2023
Второй очень красивый
Аноним НаВсеГда• 17 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
І в мене склалася така думка.
Козачка• 17 марта 2023
Мне такие не нравятся. Дочке покупала кидкрафт, до сих пор играет.
Ответ дляМисисПропер
Вона вибере перший, бі він відтіняє рожевим). Але це ж сюрприз, і вона ще маленька, це подарунок на др, 3 роки.
Сусановна• 17 марта 2023
у нас ось такий, дуже задоволені
Ответ дляСусановна
у нас ось такий, дуже задоволені
У вас схожий на перший. Які розміри? 20 см глибина? Меблі йшли у комплекті?
Сусановна• 17 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
висота здається 130 см. меблі купляли окремо в різних місцях. лялька барбі стає в повний зріст
Ответ дляКозачка
У нас вся кімната в бежево рожевих відтінках, будиночок буде достатньо великий, не хочу занадто яскравих кольрів ( та і донька не носить навіть шкарпетки якщо вони не білі чи рожеві). А от кухня у них клас, тільки що гуглила, то гарнюня. Може наступного року куплю
Ответ дляСусановна
Класний отой синій комплект ліжко і диванчики вище
Сусановна• 17 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
тут ось може краще видно будиночок. а той синій комлпект меблів нам робила жіночка на Клумбі на замовлення.
Пищалка• 17 марта 2023
Перший цікавіший з ванною, каміном
Козачка• 17 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Вы очень заморачиваетесь. У меня детская спроектирована дизайнерами, а домик это всего лишь игрушка на определенный период. Детская не может быть «вылизана»
На то она и детская.
Йосип_молодий• 17 марта 2023
Питайте у дитини, бо вони гарні обидва, а дитина може щось знати, чого ми не знаємо;)
Барабасиха• 17 марта 2023
У нас будиночок із шухлядами знизу! А я ще думала, треба чи ні. Це так зручно! Однозначно другий!
Слухи-руки не распускаю• 17 марта 2023
Перший мені не подобається колір, брудно-рожевий. Другий світліший і симпатичніший.