ВыФсеВрете• 17 марта 2023
Лялька, що плаче Cry Babies
Планую купити таку ляльку своїй дитині, дивлюся ціни, від 250 до 1500, на вигляд одинакові. Чому така різниця? Якщо хтось брав за 250, чи нормально працює механізм?
Карамбулкул• 17 марта 2023
ви в оголошення заходили там точно за 250 грн пупс якийсь буде
купіть на амазоні оригінал до 500 грн, що в нас такі продають по 1000-1500 грн
ВыФсеВрете
• 17 марта 2023
Ответ дляКарамбулкул
Бачила їх на Амазоні по 10$, але не розумію, чим вони відрізняються, бо на вигляд такі самі, і по функціях те саме. Просто знаю, що на Амазоні часто продаються товари з Аліекспресу, тільки ціна вища
Карамбулкул• 17 марта 2023
Ответ дляВыФсеВрете
в сенсі з Алі?..це платформа для продаж - що Амазон, що Алі...
ну от в нас оригінал і вона полежала кілька місяців без використання і тепер не плаче, продували що тільки не робили...але поки дитина гралась - то все ок було, хз що тоді з підробками - як вони себе поводять
ВыФсеВрете
• 17 марта 2023
Ответ дляSo_so
У нас есть оригинал и копия. Оригинал плачет слезами (в голове резервуар для воды) и издаёт много звуков (плачет, просит соску итд).
Копия без слёз и звуков мало, примитивные.
Имейте ввиду, что оригинал тяжёлый по весу, на ранний возраст не пойдёт.
Дивно, в описі пише, що є сльози
Кукусикиииииии• 17 марта 2023
Маленька буде гумова лялечка (12-15см). Моя мала бере бавитися під час купання. Велика пластикова: окремий отвір, куди заливаєте воду (лялька буде плакати), лялька видає звуки (можна заколисувати або тримати рівно, щоб перестала плакати)
Кукусикиииииии• 17 марта 2023
Але у Вас маленька на фото інакша) Велику варто взяти: дуже цікава іграшка)
ВыФсеВрете
• 17 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Ота більша це оригінал? Яка ціна її в середньому?
Кукусикиииииии• 17 марта 2023
Ответ дляВыФсеВрете
І менша також оригінал. Я брала через посередника за 700грн+вага. Це було два роки тому, не пам’ятаю скільки вийшла вага.
Кукусикиииииии• 17 марта 2023
ВыФсеВрете
• 17 марта 2023
Ответ дляwolfhits@
У нас велика, оригінал. Прикольна іграшка, але голова у них дійсно дуже важка із-за цього може випадати із рук- треба буде звикнути))
З колясочки теж буде випадати? Сидяче положення