Пи Пи Пилюля• 17 марта 2023

Девочки брать такую б/y коляску Сarello маестро?

Может у кого то была? Снимается ли текстиль чтоб постирать? То смотрю затертая ткань.
Уже мозги кипят от колясок!
Нужна прогулка.
Результат:
вже голосів: 17
10 (58.82%) Да
7 (41.18%) Нет
автор Пи Пи Пилюля • 17 марта 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
На даче стирала, я, когда ее продала, плакала)))
Просто мылить губкой и со шланга смывать? Ничего что намокнет вся?
Любимка-анонимка• 17 марта 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
А как стирать тогда? В ванную под душем? Можно ли ее так мочить?
Можно конечно, она легко стирается, быстро сохнет
Оскорбляю всячески• 17 марта 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я ванишем стирала почти каждый день, быстро высыхает, пару часов
Любимка-анонимка• 17 марта 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Да, все в порядке с ней было, там материал такой, что пятнышки просто спокойно влажной салфеткой вытирались
ПлакалаВАвтомобиле• 17 марта 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
А как же стирать?
Ниразу не стирала
ПлакалаВАвтомобиле• 17 марта 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Мой пупс, такая ностальгия прямо)))
Скажите, а колеса удобные?
Любимка-анонимка• 17 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Скажите, а колеса удобные?
Да, одной рукой делала полицейский разворот))) единственно была проблема снять передние колеса раз или два, потому что туда набился песок, мужа просила
автор Пи Пи Пилюля • 17 марта 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Выходит та что на фото отмоется легко? Или это она такая затертая ?
Любимка-анонимка• 17 марта 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я, если честно, в отличии от других, не считаю ее убитой, ну лучше конечно посмотреть вживую
Bilenkova• 17 марта 2023
Я вчора таку лише всю бордову продала за 2700, то була майже в ідеальному стані. Якщо ви взагалі за цю модель питаєте, при продажі склала свої плюси, чим вона мені подобалась:
1. Дуже великий капор, від сонця і вітру, піску, саме те, що потрібно. Коли дитина спить, сонце ніяк не заважає. Плюс трохи глушить навколишні шуми,так як відкритий капор достає до бампера

2. Складається одною рукою, це був чи не головний критерій, так як їздила по лікарнях сама і часто в транспорті

3. Із повноцінних прогулок одна із самих легших у відповідній ціновій категорії (9 кг з хвостиком)

4. Діаметер колес доволі великий, це було важливо, щоб нормально проїжджати ями і сніг зимою . Причому при потребі поворотні передні колеса можна заблокувати. Колеса не резинові, немає ризику пробити серед дороги + з хорошого матеріалу, не тарабанять

5. Батьківська ручка з приємного матеріалу, який легко мокрою ганчіркою протирається.

6. Зручний ремінь, який застібається двома рухами

7. бампер можна одною рукою відкрити, щоб дитина не замазувала його взуттям при посадці\висадці. Причому на бампері є місце для соку печива + чохол на липучці, так як його часто потрібно прати

Також немаловажні переваги: підходить для високих батьків(на ріст 170 точно), спинка відкидається майже горизонтально,
багажник доступний навіть, коли спинка відкинута, це теж дуже важливо.
є віконце щоб дивитись за дитиною, коли бампер повністю закритий.

Безперечним плюсом є широке посадочне місце, в зимовому одязі дитині було комфортно в любому віці(останнє фото в порівнянні з іншою дешевою прогулкою)

Дощовика в комплекті не продавався, додатково іде батьківська підставка для бутилки\термоса

З мінусів хіба що дитина низькувато сидить(у порівнянні з моделями у 2-3 рази дорожче) і на ножки накидка не зовсім зручно чіпляється. Дощовика немає, але нам і не треба було, під проливним дощем не гуляли. На рахунок як мити, або на любе СТО (100-150грн), або у ванні, все нормально відмивається

Доречі, якщо потрібно, залишився новий пошитий матрас літо-зима з наматрасником.