Дайте подумать• 18 марта 2023

Вершкове масло metro chef нормальне чи з домішками?

Який молокозавод його виробляє, чи варто довіряти виробнику? Бо в наш час добавок на смакові рецептори надії немає.
Баба Йога• 18 марта 2023
Виробник Брусилівський маслозавод. Смак нормальний, але дуже швидко стає м´яким. Ось дістанеш його з хололильнику і вже хвилин через п´ять воно дуже м´яке. Якось це дивно...

tarveldy• 18 марта 2023
Ответ дляБаба Йога
Довіри не викликає
Баба Йога• 18 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Довіри не викликає
отож... але в Метро, якщо купувати від 10 штук, то хороша ціна)))
Соображалочка• 18 марта 2023
Ответ дляБаба Йога
Я готовлю масло сама сейчас из сливок. Если вынимаю из холодильника, оно мгновенно тает
Баба Йога• 18 марта 2023
Ответ дляСоображалочка
Ну от і я купую і сподіваюсь, що це тому, що воно натуральне))) але масло всіх інших торгових марок так себе не веде...
Дівчина Бобула• 18 марта 2023
Масло не брала, і взагалі зараз метро ігнорую. Але до війни дуже полюбляла їх продукцію метро шеф. Соуси, спагетті твердих сортів, кілька раз навіть сир брі брала, досить таки достойно смакувало.
Лиса Патрикевна• 18 марта 2023
Мені особисто дуже подобається. Не знаю на рахунок того, що швидко тане, тому що завжди зберігаю в морозильній камері. Але на смак чудове. Купую завжди по 2-3 пачки)

Рожки-да-ножки• 18 марта 2023
Раньше это было Первомайского завода, сейчас пишут про Брусиловский.
Я за брусиловское масло здесь спрашивала однажды, потому что ранее его не видела в маркетах, так меня социальные туристы-знатоки зафукали с этим маслом и отправили за польским и немецким.
Хотя у меня в холодильнике и органик с французких лугов есть, и то не очень вкусное
tarveldy• 18 марта 2023
Ответ дляБаба Йога
Чоловік по роботі пов´язаний з виробництвами, так от там були проблеми з санітарією
Баба Йога• 18 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Де там? В Метро чи на маслозаводі? Якщо в Метро, то магазинів багато))) якщо на заводі, то, думаю, на всіх заводах приблизно однакова неідеальна ситуація.
tarveldy• 18 марта 2023
Ответ дляБаба Йога
Маслозаводі. Вони зазвичай заходять у цех в халатах бахілах і шапочках,а там просто як приїхали так і зайшли, ну і сам цех
Найбільше хвалив ясенсвіт і яготинське