Инста_Богиня• 02 апреля 2023

Розсада дорого коштує? Ніколи не купувала

Київ і область. Перший раз хочу посадити трохи помідорів у грунт. Розсада дорого коштує?
Вельми шановна• 02 апреля 2023
10 грн. насіння помідорів, 10 грн. огірки, ґрунт 50 грн, два вазони великі по 150 грн, порахуйте.
Значит надо• 02 апреля 2023
різні ціни, минулого року було 40-50 грн. за десяток
залежить від того, скільки вам потрібно: можливо купити буде дешевше, а якщо багато, то виростити самій можна легко
автор Инста_Богиня • 02 апреля 2023
Ответ дляЗначит надо
Мені потрібно небагато, якраз десь десяток
Значит надо• 02 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
тоді краще купити, орієнтовно 50 грн. було, а цього року хз
БогдаРуся• 02 апреля 2023
хто в селі живе і знає у кого купувати, то там дешевше, ніжу місті на базарі, звісно.
пару років тому було десь 20 грн/10 штук томатів.
зараз не здивуюсь якщо і 40 грн.
але це звичайні томати, а дорогі будуть дорожче, але і догляд за ними важчий.
якщо в горщику то до 20 грн штука.
я сама сіяла насіння, і в горщики і в грунт.
ПолБатона• 02 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Помидоры садят по 2 в лунку.
Что за урожай вы хотите собрать с 5 лунок?
Квітка Миру• 02 апреля 2023
Помідори, раз плюнути,це не перець! Купіть солероссо, наприклад. Посійте зараз на пвдвіконня, в другій половині травня під дощем висадіть у відкритий грунт і будуть вам +-15 липня перші томати.
ПолБатона• 02 апреля 2023
Ответ дляБогдаРуся
зараз не здивуюсь якщо і 40 грн.
якщо в горщику то до 20 грн штука.
В прошлом году уже была по 40 рассада.
В этом году явно дороже будет- семена подорожали вдвое
Ондатрова шуба• 02 апреля 2023
Ответ дляПолБатона
Помидоры садят по 2 в лунку.
Ну не всі садять по 2) Це не прям догма.
Може, людина пограться хоче)
Автор, по темі: по 50 грн десяток був минулого року
ПолБатона• 02 апреля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Може, людина пограться хоче)
Ну это все равно вместо пяти нормальных кустов будет 10 слабых кустиков. Что с них собирать? Раз в три дня на салат?
Чарочка діда• 02 апреля 2023
В цьому році буде дороще. Вчора сусідка казала що капусту купила по 80 за десяток. В тому році по 20 брали
БогдаРуся• 02 апреля 2023
Ответ дляПолБатона
Помидоры садят по 2 в лунку.
ну по 2 я ніколи не садила, наприклад, бо для півночі це гарні умови для фітофтори.
а про 10 кустів і правда, урожаю пшик, але може вона самотня і на дачу?
у мене найменше було 60 кущів, в перший раз.
БогдаРуся• 02 апреля 2023
Ответ дляЧарочка діда
Ондатрова шуба• 02 апреля 2023
Ответ дляПолБатона
Я саджу, наприклад, навпаки рідко, щоб продувалось вітром, щоб сонця і простору більше було, щоб фітофтори не було, щоб кущ здоровий був. Так шо це діло таке, ще й від ділянки і регіону залежить. От перці завжди по 2, щоб тримали один одного
автор Инста_Богиня • 02 апреля 2023
Ответ дляПолБатона
Помидоры садят по 2 в лунку.
Значить тоді 2 десятка
автор Инста_Богиня • 02 апреля 2023
Ответ дляПолБатона
Якраз і для цього. Раз в три дні на салат
Carin• 02 апреля 2023
Может, дешевле из семян самой вырастить?
ПолБатона• 02 апреля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ладно, пусть по одному. Но это ж ни о чем- один десяток рассады.
автор Инста_Богиня • 02 апреля 2023
Ответ дляCarin
Чесно, посіяла, але вони такі чахлі. Не знаю, чи щось з цього вийде. А землі, де можна посадити, не так багато. Тому все-таки думаю купити пару штук нормальної розсади
Ондатрова шуба• 02 апреля 2023
Ответ дляПолБатона
Ну, нам з вами ні про шо, а людям з мікро-ділянкою нормально. Люди і на балконі тримають по пару кущиків - це ж таке, все рівно краще, ніж нічого. І цікаво
ПолБатона• 02 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
А смысл? Летом салат раз в три дня это ни о чем.
Домашний помидор в сезон три раза в день пригождается- салат, салат, борщ, рагу)
Carin• 02 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Понятно, спасибо, наверное, поэтому так цены на сеиена и готовую рассаду разнятся ( Семена вроде совсем недорого, особенно в крупных е-магах, а по факту там отбраковки наверное не меньше трети ...
автор Инста_Богиня • 02 апреля 2023
Ответ дляПолБатона
Ну яка Вам різниця. Хоч один кущик. Це моє діло.
il-mari• 02 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
вийде, вони дуже живучі..
ПолБатона• 02 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Не вопрос, садите один кустик.
Выхожу из темы.
Извините, что пыталась дать совет(
автор Инста_Богиня • 02 апреля 2023
Ответ дляil-mari
вийде, вони дуже живучі..
Зараз фото скину
il-mari• 02 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Зараз фото скину
можно і без фото, в мене всі чахлики нормально ростуть
ПолБатона• 02 апреля 2023
Ответ дляCarin
Семена подорожали в 2-2.5 раза по сравнению с прошлым годом
Ондатрова шуба• 02 апреля 2023
Автор, якщо у вас мало місця, може, краще візьміть десяток високорослих, типу дебарао? Вони родять ярусами, з одного куша багато разів можна збирати. Тільки підпорка треба. Знайдете 10 палиць. Так вам вигідніше буде
автор Инста_Богиня • 02 апреля 2023
Ответ дляil-mari
вийде, вони дуже живучі..