Инста_Богиня• 02 апреля 2023
Розсада дорого коштує? Ніколи не купувала
Київ і область. Перший раз хочу посадити трохи помідорів у грунт. Розсада дорого коштує?
Инста_Богиня
• 02 апреля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Автор, якщо у вас мало місця, може, краще візьміть десяток високорослих, типу дебарао? Вони родять ярусами, з одного куша багато разів можна збирати. Тільки підпорка треба. Знайдете 10 палиць. Так вам вигідніше буде
Може й так. Дякую за пораду
Ондатрова шуба• 02 апреля 2023
Чахлі, бо їх треба розпікірувать терміново, їм нема місця і землі. Кожну у великий стакан, землі підсипаєте, підсипаєте ножку, вона там ще додаткові корінці пустить таким чином. І буде розкішна
Инста_Богиня
• 02 апреля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
А хіба вже можна пікувати? Ніби ще немає повноцінних 2 листочків
Ондатрова шуба• 02 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Ну, не знаю, на першому фото їй так густо, шо вона аж проситься у окрему землю. Чи вистачить їм сили ті листки випустити. Але це я, а ви дивіться самі)
наталья 71• 02 апреля 2023
Візьміть янтарну кислоту в аптеці і підживіть ( одна таблетка на літр води), а через тиждень розпікіруйте. Землі насипайте половину стаканчика, а потім по мірі росту підсипайте. У мене теж така розсада. Все вийде. Тільки купіть кращу землю
Карапулька• 02 апреля 2023
Ответ дляПолБатона
Помидоры садят по 2 в лунку.
Что за урожай вы хотите собрать с 5 лунок?
Я в прошлом году посадила 15 шт. По 1 в лунку, вручили пересортицу.
Нормальный урожай вышел. На поесть много, хватило и на поиграть: повялить, засолка, томатный соус
Ондатрова шуба• 02 апреля 2023
Ответ длянаталья 71
А взагалі, виходить, що автору набагато дешевше буде розсаду купить десяток))
В шоколаде• 02 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Мені потрібно небагато, якраз десь десяток
Купить можно кота в мешке. Ну помидоры, к примеру , то и будут помидорами, но сорт может не тот, за который вам его выдали. Опять же, цены везде разные да от сорта тоже зависеть стоимость.
Ищу Аленя• 02 апреля 2023
Ответ дляЧарочка діда
В цьому році буде дороще. Вчора сусідка казала що капусту купила по 80 за десяток. В тому році по 20 брали
Кривий Ріг. Капусту брали по 100 грн. за 10. І це в селі.
Кумася• 02 апреля 2023
Ответ дляИщу Аленя
А куди зараз садять капусту? У відкритий грунт?
Ищу Аленя• 02 апреля 2023
Ответ дляКумася
Я посадила на дачі в теплицю. Неопалювану. І горох розсадою також.
Чарочка діда• 02 апреля 2023
Ответ дляКумася
Так, капуста не боїться холоду. Зараз вже висаджують.
Кумася• 02 апреля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Я зернятами в неопалювану теплицю посадила капусту. А горох просто в землю. Розсадою не садила ніколи.Мабуть, це для раннього врожаю?
Ищу Аленя• 02 апреля 2023
Ответ дляКумася
Так, капуста пуле раніше. А горох в цьому році перший раз садила розсадою. Тиждень пройшов, теплиці все добре росте. Далі побачимо))
Интимная• 03 апреля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Я минулого рку китайську вігну садила розсадою у відкритий грунт. Прекрасно. А раніше її щось зїдало, коли просто в грунт насіння .