Кусюче сонечко• 05 апреля 2023
Лікарняні
Чекаю на лікарняний по вагітності і пологах, у травні вже.
Зараз просто скаженію, я втомилась, наче найнезамінніший співробітник, усі від мене щось хочуть.
Зараз у відпустці, але все одно на роботі, бо треба наповнити нову програму.
Хочу піти на лікарняний, бо вже сил немає ніяких, але чи не зменшить це суму лікарняних по вагітності та пологах?
Блакитне небо• 05 апреля 2023
зменшить це суму лікарняних по вагітності та пологах? - запитайте у бух-ра по з/п
взагалі може зменшити
Розмір декретних виплат у 2023 році
Жінкам, які перебувають у відпустці у зв´язку з вагітністю та пологами, надається допомога, розмір якої дорівнює 100% середньої зарплатні.
Середня з/п береться за рік
взагалі може зменшити
Розмір декретних виплат у 2023 році
Середня з/п береться за рік
Панна Кота• 05 апреля 2023
Забейте. Если не собираетесь через пару месяцев вернуться. Считайте вас там уже нет. Нет незаменимых.
Блакитне небо• 05 апреля 2023
Визначити розмір за один день досить просто – варто поділити заробіток за останній рік (12 місяців) на кількість календарних днів, які жінка пропрацювала (була у трудових відносинах).
У розрахунковому періоді не враховуються календарні дні, які не були відпрацьовані з поважних причин, як-от:
тимчасова непрацездатність,
відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами,
відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку/шестирічного віку (за медичним висновком),
відпустка без збереження зарплатні;
призупинення дії трудового договору через війну.
Для жінок, які працюють, максимальний розмір допомоги – 100 500 грн на місяць (15 мінімальних заробітних плат), а мінімальний – 6 700 грн на місяць.
Ви зараз думайте про майбутню дитину, а не про роботу!
Гормональний фон змінюється під час вагітності. Вас зараз двоє, ваш організм працює за себе і за малюка. Вибирайте, що вам важливіше зараз.
тимчасова непрацездатність,
відпустка без збереження зарплатні;
Кусюче сонечко
• 05 апреля 2023
Та просто хочеться ж наче по-людські, щоб дівчата потім спокійно працювали, а не підтягували мої «хвости», але таке дике навантаження що я вже не витримую.
Кусюче сонечко
• 05 апреля 2023
Ответ дляротцвеники
Хай імпортами наповнюють нову програму.
А ви більше про себе думайте.
Не виходить, стара програма не вигружає, треба вручну вносити усе.
ротцвеники• 05 апреля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Як це не вигружає?)) Такого бути не може. Просто не хочуть робити це. Простіше людей заставити вручну вносити.
Кусюче сонечко
• 05 апреля 2023
Ответ дляротцвеники
Ну от так