БоХатая• 05 апреля 2023
Кто отказался от сахара и мучного, какой у вас рацион питания?
Сколько времени понадобилось, что б отказаться? Тяжело было?
Как сдержаться? Есть какие то лайфхаки?
Слава Українi• 05 апреля 2023
Залишила тільки чорний шоко і ложку цукру до кави
Знаю, що сувора заборона призведе до зриву
Раз на тиждень чіт міл
13чудоСВЕТА• 05 апреля 2023
Ответ дляДаха-сваха
все тоже самое, только без мучного и сахара
Именно. Отказаться было не тяжело, сдерживаться мне помогало отражение в зеркале
Мамзелькіна• 05 апреля 2023
Я інколи все таки їм круасани там наприклад. Хліб замінила на хлібці. Цукор ...та він скрізь - навіть у фруктах і овочах, в алкоголі. Так що повністю не відмовишся
13чудоСВЕТА• 05 апреля 2023
Ответ дляМамзелькіна
Можно не пить и не есть фрукты.
Місячне Сяйво• 05 апреля 2023
Я только от сахара, хлеб для меня важен.
Еда обычная : яйца, курица, хек, селёдка, лосось, все овощи, орехи, яблоки, цитрусовые, творог, кефир, йогурты, сыр. Ем всё.
Гидроусилитель руля• 05 апреля 2023
Я навсегда не отказываюсь, просто торможу, если увлекаюсь этим и чувствую, что хватит. Ем обычную еду - мясо, рыбу, сыр, салаты, супы, творог, рис на гарнир или картофель. К чаю яблоки пеку.
Мамзелькіна• 05 апреля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Можно не пить и не есть фрукты.
Ну здрасьтє...ПП прєдполагаєт обільноє употрєблєніє фруктов і овощєй. А алкоголь убрать - то уже совсєм лишить сєбя удовольствия от принятия єди і напітков)
Років 9 уже не вживаю, тільки на свята. Раціон звичайний, наприклад, на ранок вівсянка, на обід суп зварений з мексиканської овочевої суміші з атб і фрикадельки або шматочки курки, на вечерю якийсь салат чи овочеве рагу, і м´ясо або омлет. Колись сир кисломолочний. Колись кефір.
ОливьЕЖечка• 05 апреля 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Вага? Зріст?
Аутоімунні захворювання ьа прийом гормонів?
Місячне Сяйво• 05 апреля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Вага? Зріст?
165/57, 42 года. Гипотиреоз, удалена часть щж, удалена часть яичника, спкя, эндометриоз, повышен тестостерон, были повышены эстрадиол, кортизол, инсулин, ттг.
Из лекарств только йосен пью, на нём ттг 2.9
Спочатку залишила тільки чорний шоколад, потім і від нього відмовилась. Солодке купую зрідка тільки у кав´ярнях і тільки з мигдалевого борошна. Коли вдома немає легше відмовитися.
До їжі без мучного теж з часом звикаєш. Овочі, ягоди, яйця,м´ясо, риба, субпродукти, з круп бурий рис, гречка, кіноа. Недешево, але лікування ще дорожче.
БоХатая
• 06 апреля 2023
Ответ дляEstetka
Як влучно ви підмітили «лікування дорожче». Це має бути одним з важливіших мотиваторів.