Десь так, але...• 09 апреля 2023

Хороша сьогодні погода, куди б ви в Києві повели двох спиногризів?

Весотехник• 09 апреля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Хтось ходив з дітьми на екскурсії по Києву, може порадите цікаву?
Можу порадити додаток Walqlike
Встановлюєте на телефон і маєте готові квести по Києву, обираєте і вперед)
Ми з дитиною ходили-сподобалось

автор Десь так, але... • 09 апреля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Залежить від віку дітей. Музей води, музей Чорнобиля, музей медицини
Музей Чорнобиля-ви були там? У мене старша дуже цікавиться цією темою
автор Десь так, але... • 09 апреля 2023
Ответ дляВесотехник
Можу порадити додаток Walqlike
Ми з дитиною ходили-сподобалось
Дякую
Я не тону• 09 апреля 2023
На м. Лыбедской, ул. Дж. Маккейна 3А, красивая десткая площадка, типа паутинок много всего. Из веревок как паутина сплетены горки, качельки , лабиринты, на высоту подьем и прочее. Вчера с ребенком ходили, довольный был очень. Часа два не слазил, потом домой ушли
Удачная• 09 апреля 2023
Ми ідемо на Андріївський, фунікулер, Поділ, Володимирська гірка, піца, мак, мамі просеко, щось таке)))
Туся муся• 09 апреля 2023
А ми тільки приїхали, були на дачі, але чоловіку скоро в баню, мала гуляти з подружками
А я б на дачі ще побула б, там правда народу наїхало в наш комплекс святити вербу
Туся муся• 09 апреля 2023
Ответ дляНога на ногу
Борщаговка это Совки?
Парк Совки, а район Совки то інше

Засомневаю• 09 апреля 2023
Ответ дляКошкинДом
Совки, там лес и площадки классные. Это на Борщаговке
Совки і Борщагівка то різні напрямки
Залізний кіготь• 09 апреля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Так, були. Дятям дуже сподобалось
Засомневаю• 09 апреля 2023
Ответ дляКошкинДом
Совки в Киеве не одни. Я рекомендую те, что на Борщаговке. А к чему ваш глаз дергающийся - я не знаю
Як це не одні ?
Засомневаю• 09 апреля 2023
Ответ дляВесотехник
Можу порадити додаток Walqlike
Ми з дитиною ходили-сподобалось
Це класний застосунок , нам також сподобалось
культУра• 09 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Спиногрызов
Бедные дети
Я сына подростка орком называю. Бедный ребенок;))
Метелики на душі• 09 апреля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Судя по названию темы: парк, лопатки для песка и пиво родителям. Сойдет
Так собі у вас дозвілля