Элька-Карамелька• 09 апреля 2023

Як найкраще вивчити англійську, якщо фін питання гостро не стоїть?

Можу дозволити гарних репетиторів, але де таких спеців шукати, щоб точно заговорити?
Наразі рівень А2 десь. Навіть можу розмовляти, коли є гостра потреба, але це стрес.
Я у Києві коли що.
Кому там слова не давали• 09 апреля 2023
С репетитором грамматику, разговорный в группе
Пописанная парта• 09 апреля 2023
Викладачі Інституту міжнародних відносин КНУ їм. Шевченка. Є там дуже круті, є простіші, але у них у всіх дуже високий рівень.
Жена брата Админа• 09 апреля 2023
С репетитором. Учила с репетитором, но нужно говорить, с ошибками через слово, но постоянно. Учила довольно долго, но только когда по работе пришлось постоянно говорить смогла говорить и не бояться. Как не смешно, мне очень помогает разговаривать сама с собой, если слово не знаю, то ищу в гуг переводчике.
Благоуханочка• 09 апреля 2023
Что мне реально помогло быстро улучшить английский - это нахождение в другой стране.
автор Элька-Карамелька • 09 апреля 2023
Ответ дляБлагоуханочка
За півроку перебування в Англії я змогла заговорити, але все одно не чую інших.
Аноним Советчик• 09 апреля 2023
я другой язык чу с репетитором.
Пошла на курсы стране этого языка. Даже НЕ представляю, как там можно что-то выучить. Так - чисто пар новых слов. и понять, что ВСЕ делают ошибки, не стесняться говорить.

А так я советую ТОЛЬКО репетитора. Как искать не знаю - у меня редкий язык. Первого кого нашла - оказался отличный.
Весела бджілка• 09 апреля 2023
Не розглядаєте полетіти на навчання?
Мальта, Ірландія, Британія.
Є досвід навчання на Мальті.
Онлайн дитина вчиться Іст-Вест Брідж центр. Непоганий, але не знаю, чи є дорослі групи.
автор Элька-Карамелька • 09 апреля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Не розглядаєте полетіти на навчання?
Мальта, Ірландія, Британія.
Є досвід навчання на Мальті.
Ні, найближчі півроку маю провести в Україні, шукаю тут варіанти.
Весела бджілка• 09 апреля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Погугліть цей центр, там навчання з нейтівами. Попитайте.
В дитини-підлітка прогрес шикарний. З літка займається, рівень інтериедіейт вже прогрес нереальний. Але ми і Мальти додали до нього.
Бабайко• 09 апреля 2023
Шукайте репетитора.
Питайте у всіх знайомих , може хтось поділиться контактами гарного спеціаліста. Питайте в успішних ділових людей (серед них багото хто займається), батьків розумних підлітків. Розкиньте мережу ширше, може впіймаєте свою рибку.
Запотребувані спеціалісти не виставляють свої контакти на сайтах і мають невеличку чергу з бажаючих на наступний рік.