Мамина квіточка• 11 апреля 2023
Коли почнеться будівництво?
Питання в темі. Я розумію на початку все зупинилось. Але ж зараз все потрошки починає працювати, прилаштовуємось до реалій всі.
Купили квартиру в недобудові доньці на 18 років. Доньці вже 19, живе на зйомі. А будівництво заморозили.
І ми ж не одні такі.
НаБалКоніХодять• 11 апреля 2023
Ответ для...аяприкольная
Читаю що в Києві гарно будуються . Ну звісно , там не так забирають чоловіків на війну. Це очевидно
В больших городах больше добровольцев, да и людей больше. У меня у свекрови в селе на 300 дворов уже мужчин призывного возраста нет, или воюют или где-то скрываются.
ничевока• 11 апреля 2023
Ответ для...аяприкольная
Ну а як пояснити ще будівництво ?
У нас будується одна фірма - киівміськбуд. А всі інши або пішли воювати або вдома сидять .
П.С. Мені откоси потрібно будо зробити , то я мала сама привезти майстра . Він боїться на вулицю виходити , бо дадуть повістку .
Просто пояснити. Економіка повинна працювати. Порядний забудовник, який взяв на себе обов´язки, їх виконує, бо це його репутація. + економічна складова, будматеріали дорощають, забудовнику потрібно балансувати між витратами, які зростають, і заявленою ціною на метри.
Я живу в райцентрі ЦУ. Мій будинок був здан восени 2022р, хоч по плану це був 1квартал цього року, тобто достроково. Але й ціну підняли на 40%. Зараз люди роблять ремонти, але не массово. Дефіциту на майстрів немає, навпаки ціни демпінгують.
Наших хлопців в моєму місті кожен день хоронять. Вчора була на кладовищі, сектор з жовтоблакитними прапорами збільшився дуже і дуже. Але немає такого, що всі по хатках сидять, бо повістку вручать.
Замулена ріка• 11 апреля 2023
Пишуть, що Київміськбуд будує……ха-ха, засміялась. До сліз. Живу на Позняках, Урлівський 1 та Урлівський 2 роботи не видно. А з об‘єктами Укрбуда то взагалі біда. Кушнір сказав ідіть нах, ніхто акти підписувати не буде, звітувати за витрачені гроші, відповідно також, будинки можу здавати з готовністю до 80% бо війна, і взагалі ніх робити не збираємось (в нього все «по понятіях»), а гроші несіть.
Об‘єкти Саги тоже притихли. Це тільки те, що сама чекаю.
Щось не дуже радісно з будівництвом в Києві. Майже все стоїть.
Мамина квіточка
• 11 апреля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
В Киеве? Кто застройщик?
Київміськбуд
2 будинка поруч.
ЖК Злагода.
Один готовий, але не здають, поки другий не добудують. А другий на такому етапі вже більше року.
2 будинка поруч.
ЖК Злагода.
АфродитаПетровна• 11 апреля 2023
Не бачу щоб будувались ЖК в Києві. Ось не бачу і все! Голосієвська долина - у забудовника прокуратура відібрала землю, а будинки майже зведені. Зелена паршива влада робить ’пєрєдєл’. Це ж очевидно.
Мамина квіточка
• 11 апреля 2023
Ответ дляЛеди Г
В Киеве стройки во всю .
Вы где ?
В Києві. ЖК Злагода
АфродитаПетровна• 11 апреля 2023
Патриіотика, Евріка, Патріотика на озерах - то взагалі без майбутнього, як мені здається. Раніше Столар керував всіма забудовами, зараз це падлто десь зникло.
Котогосподиня• 11 апреля 2023
Ответ для...аяприкольная
Ну а як пояснити ще будівництво ?
Це де Київміськбуд будується? У них гроше нема, планують у Київради просить.
Маруська Му• 11 апреля 2023
Ответ дляКотогосподиня
Київміськбуд ще до війни прийняв на себе зобов’язання спочатку добудувати об’єкти заморожені, їх Клічко змусив.
Чоловік стикався з ними по роботі, бо вів тоді контракти по комерційній оренді
Грошей зараз в них точно не має
Чудовий каламбур• 11 апреля 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Атлант, все дома сданы. Чтобы про них не говорили, купила уже 2 квартиры, сдали дома с небольшими опозданием, но, не на несколько лет.
Подскажите, вы газоблок брали или бетонный дом?
Интересно чем газоблок можно обесшумить.
Имею ввиду стену что отделяет от соседа.
И сильно ли слышно соседей сверху?
З горіха зерня• 11 апреля 2023
Ответ дляМамина квіточка
Київміськбуд
2 будинка поруч.
ЖК Злагода.
2 будинка поруч.
ЖК Злагода.
Автор, з Київміськбудом величезна ОПА, вони прикриваються війною, кажуть, що в них форс мажор і не будують. На даний момент передають людям вже побудоване, про плани на майбутнє нічого не кажуть, абсолютно нічого. Моя думка така, що вони розкачують ситуацію і хочуть дотацій з міського бюджету, а мер не поспішає. Будувати просто не має за що, от і все
Мамина квіточка
• 11 апреля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
А раніше був один з надійніших забудовників
З горіха зерня• 11 апреля 2023
Ответ дляМамина квіточка
хто хоче, той будує. В Києві є забудовники, які працюють. Аркада, теж була, колись надійним забудовником і що трапилось потім знають усі.
НаБалКоніХодять• 11 апреля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
И сильно ли слышно соседей сверху?
У меня газоблок, но квартира угловая, еще и кладовка большая. Шумоизоляцию не делала, соседей не слышу. У сына, бетон, но у него, соседи с обеих сторон, делали шумоизоляцию материалом техсаунд.
Чудовий каламбур• 11 апреля 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
О)) здесь боятся угловых, я тоже живу в угловой, у мусоропроводной (кладовка там)) чтоб никаких соседей)
Атлант тоже взяла с одной стороны лестничная клетка чтоб. Но со стороны кухни будет сосед.. вот если положить кафель на всю стену поможет ли..
НаБалКоніХодять• 11 апреля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Не знаю, у меня очень комфортная теплая квартира, еще и комната дополнительная из кладовки. У меня одна стена искуственный камень и дерево, в ванной плитка, все отлично.