Та легко!• 11 апреля 2023
Як якісно порвати джинси
Сину приспічило рвані джинси. Купувати нові не хочу, якраз маю такі, над якими не шкода познущатися, вже є потертість на коліні. Дівчата, може є якась технологія, щоб ту потертість трохи збільшити і воно мало модний вигляд, А не просто розрізати ножицями? Дякую.
Та легко!
• 11 апреля 2023
Дякую, дівчата) я з тих, що спочатку йдуть на Порадницю, А потім в Гугл)