Домашка• 13 апреля 2023

В якому кольорі краще ?

Не можу визначитися, який колір обрати
Результат:
вже голосів: 117
75 (64.1%) Чорні
42 (35.9%) Білі
Непереможна• 13 апреля 2023
А бежевых нет?

Я Вас не боюся• 13 апреля 2023
З практичного боку - я за чорні.
Імпонують більше білі. Але знаючи, як швидко вони стануть жовті/сірі і покоцані - я би брала чорні
Стигла полуниця• 13 апреля 2023
конкретно эти в черном ярче
белые какие то никакие
Lenusikkuz• 13 апреля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
конкретно эти в черном ярче
белые какие то никакие
На нозі може бути інакше, тут вони просто злились з фоном.
Пушка заряджена• 13 апреля 2023
Не розумію зовсім чорне взуття літом
Бараболька• 13 апреля 2023
Я не люблю чорне. Тим паче літом
Мастер Класс• 13 апреля 2023
белые босоножки моментально станут грязными и покоцанными, особенно стелька. я за черные

Фима Собак• 13 апреля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Не розумію зовсім чорне взуття літом
это для белоножек. на незагорелых белый и беж ужасно выглядит.
Играю у края• 13 апреля 2023
Черные
Арабелла.• 13 апреля 2023
Мне белые нравятся
dulenok• 13 апреля 2023
если вы очень аккуратно ходите и у вас не одна пара такого плана на лето, то белые..Если вам нужны босоножки на все случаи жизни - то черные
Сапай вазони• 13 апреля 2023
Білі на літо універсальніші. Із сукнями, джинсами, світлими брюками, спідницями, шортами і тд. Я б брала білі, однозначно. А те, що вони швидко втратять вигляд - по перше, не факт (залежить від вас), а по друге - ну і що, нічого вічного нема
Разгуляшка• 13 апреля 2023
Ответ дляСапай вазони
А мені чорні універсальні) Хоча улюблене взуття - білі кеди. Але з босоніжками чомусь це не працює)
Меряю линейкой• 13 апреля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Не розумію зовсім чорне взуття літом