Як вивести запах цвілі з тканини ?? Прала в пральній машині не допомагає при 60°С . Порадьте будь ласка дієвий спосіб?
Чучало яблуні• 13 апреля 2023
У меня один раз получилось. В воду добавила несколько капель белизны и замочила вещь на несколько часов. Причем вещь была цветная, сомневалась, но все получилось. Только повторюсь, буквально несколько капель.
Пенек Возмездия• 13 апреля 2023
І мені цікаво. Будинок рік стоїть без опалення і вікон. Забирали речі то жах (( чи можна щось зробити?
Ласую колобками• 13 апреля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Кисневий відбілювач
Підтримую. Купити чистий перкарбонат, залити окропом та занурити білизну поки ще шипить. Залишити годин на 5-6, а краще на ніч