220В• 14 апреля 2023
Чи прийме педіатр копію прививочноі карти?
Заключила декларацію з педіатром.
Вимагає принести прививочну форму.
Якщо на руках є лише копія - це не буде порушенням?
Вимагає принести прививочну форму.
Несемо світло разом• 14 апреля 2023
Ваш предыдущий педиатр не занёс ваши прививки в электронную базу, к которой имеют доступ все врачи?
Добродійка• 14 апреля 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Дійсно
Мальдивирую• 14 апреля 2023
Смотря какая у вас ситуация. Мы выехали из Бахмута, заключали с новым педиатром декларацию, карты на руках не было, прививочную форму мне сфотографировала медсестра, когда ещё работала у нас поликлиника и прислала фото. С этим фото мы без проблем заключили декларацию
220В
• 14 апреля 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Не заніс. В дитини була втрачена прививочна форма при передачі з дитячого садка до поліклініки.
Я про це дізналась тільки коли настав час ревакцинації. На той час ще нічого не заносили в базу.
Зараз, як я розумію, будуть заносити. Аби все було в базі - не запитували б
220В
• 14 апреля 2023
Ответ дляДобродійка
Дійсно
Я так розумію аби все було в базі - у мене б не запитували бумажну форму
220В
• 14 апреля 2023
Ответ дляМальдивирую
Дякую за відповідь.
Певно, Вам пішли назустріч у зв’язку з війною
Мальдивирую• 14 апреля 2023
Ответ для220В
Дякую за відповідь.
Скорее всего, но все данные детей были в базе и без формы.