пьЯНА• 15 апреля 2023
Центр "Доказові"
Як вам медичний центр "Доказові " в Києві. Ціни в них вищи ніж приватних клініках,а як якість?
Вот Она Я• 15 апреля 2023
юагато лікарів та клінік доказових і без вивіски ’доказові’, б інеті повно відгуків про клініку/лікаря, це вже не щось рідке, завжди можна підібрати адекватного лікаря на свій гаманець та територіально зручно
Крем для арбуза• 15 апреля 2023
Все эти доказові- для развода лохов, просто есть профи , а есть не профи
Туфли в чешуе• 15 апреля 2023
Я була з дитиною в дерматолога двічі, сама була в дорослого невролога. Дуже задоволена, мої проблеми вирішили, прийом для дитини був досить комфортний, питань не лишилось.
Гуру троллинга• 15 апреля 2023
Це ті лікарі, від яких зараз наші люди в шоці в Європі. Там не була, ціни не знаю, але завжди іду за лікарем, який не назначить 10 препаратів і не випише АБ з першого погляду бо у дитини темература 39. І таких, нажаль, меншість.
Тут можна прослідкувати купу тем, де всі купою лікують людину по сторону екрану, не знаючи навіть стану. Будь де ніфуроксазид та бетаргін + вугілля перша допомога. Шукайте свого лікаря, не назву клініки.
Говорю відверто• 15 апреля 2023
Слухайте, я не лікар, але дуже доказова. Моя рекомендація - пийте парацетамол і багато теплої рідини, провітрюйте приміщення. З вас 0 грн. Не дякуйте.
Нервогенератор• 15 апреля 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Підкажіть, будь ласка, яка ціна прийому до невролога?
Туфли в чешуе• 15 апреля 2023
Ответ дляНервогенератор
В серпні було коло 800-900 грн, точно не згадаю
пьЯНА
• 15 апреля 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Ого. Це дише одна консультація? І повторне звернення також платне?
Туфли в чешуе• 15 апреля 2023
Ответ дляпьЯНА
Це була одна консультація. Повторне звернення не знадобилося, тож не знаю, чи платне воно. Але своїх грошей повністю коштувало, я прийшла з нечастою проблемою з нервом після стоматології і лікар її вирішив.