Научительница• 17 апреля 2023

Секс за авто

Хлопець скинув відео жарт який мене вивів з себе. Суть відео - дівчина хвалиться тим що за м...ет отримала авто. Почуття гумору в мене є. Але якось мені було зовсім не смішно, і вже день я зла і не розумію чому саме. Я працюю на роботі, машину купила собі сама. В останні місяці він користувався мою машиною. Про те що він купить мені авто взагалі не мрію. І тут скидає мені таке відео. Як мені реагувати?
Не люблю натовп• 17 апреля 2023
Ответ дляНехай щастить
а сколько раз ему, простите, нужно пос*ос@ть, чтоб он на машину расщедрился?
если 1, то вполне нормально!
не убудет с неё.
Согласна.
Благотворительностью в данном случае заниматься не нужно :)

Бронетапці• 17 апреля 2023
Ответ для100%
Чесно,плугуватий дурень,не відчуває доречність подібних жартів. Його дівчина сама собі купила авто,такі жарти можуть знецінювати її зусилля. Придивіться до нього. Може,він такий неделікатний і в інших моментах. В мене є один знайомий,який вічно позориться на святах,розказуючи тупі жарти про насосала,один в куньку інший в бздуньку і заявляє,який він майстер крутий. Дружина не знає,як його заткнути і куди очі діти і тд
Так а дружина такая же? Почему она до сих пор не научила здорового лося думать, прежде чем говорить, что и где говорить...
У меня муж тоже раньше любил рассказывать невпопад анекдоти (пристойние). При чем в одной компании одни и те же шутки звучали по несколько раз. Я почти уже отучила. Обьясняла монотонно, что анекдоти не смешн, не уместн и т,,д.
Мама Карло• 17 апреля 2023
Если катается на вашей, я б нашла картинку, мол нализал и отправила в ответ))
100%• 17 апреля 2023
Ответ дляМольфарочка
Так може, не натяк на вас, а навпаки. Що ви заробили на авто на своїй роботі, а не так, як на відео.
А ви щось сказали йому? Чи не бачились?
Навіщо взагалі подібні закиди,що от є дівчата які насосали,а ти, моя розумничка,сама заробила? Вони недоречні і ганьблять рід людський,я не уявляю,щоб мені хлопці на етапі зустрічань подібні комплвменти робили. Лена,ч тебе побажаю,шо ти не сосеш за машини мужичками 50+,я тобою пишаюся?
автор Научительница • 17 апреля 2023
Ответ дляВенздей Адамс
И ролик снимает и в инет выкладывает? Странные
Так. Інстаграм.
Допоможіть знайти• 17 апреля 2023
Блииииин
Мне нужна машина, вот реально нужна. Работаю, но не хватает денег,чтобы отложить на машину.((( Просто понять..(
Нехай щастить• 17 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Смотря еще что за машина

думаете, есть такие раритеты, за которые даже лизнуть не стОит, не говоря уже о с*ос@ть?
Кидаю курити• 17 апреля 2023
Ответ дляНаучительница
Як би не слово ’дружина’ я би подумала що мого описуєте😅😅😅 Да він такий. Недавно дівчину до сліз жартом на дн образив. Але мене там не було. Мені сам розказав.
Дважды недалёкий.
черная мамба• 17 апреля 2023
Ответ дляНаучительница
Закомплексованный нищеброд, который мечтает быть содержанкой, будет Вас каждый раз позорить в любой компании

Нехай щастить• 17 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
Не як, а кому!
Илону Маску?
КинДза• 17 апреля 2023
Лохушка
Орал побила, а машину не отримала
Ост що він мав на увазі
автор Научительница • 17 апреля 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Да хоть на 50. Какое это имеет значение?
Питання навіщо мені таке скидати, якщо він їздив на моїй машині, а не я на його. Плюс люди питали, кому ві...ти за авто. Я їм відповіла.
автор Научительница • 17 апреля 2023
Ответ дляНехай щастить
если 1, то вполне нормально!
не убудет с неё.
Одружені
Забрызжу ядом• 17 апреля 2023
Ответ дляНехай щастить

Сто проц))) нафиг оно надо развалюха
Не люблю натовп• 17 апреля 2023
Ответ дляНаучительница
Боже, ну вы нудная.
Скинул и скинул, посмеялись и забыли
Нет, вас это гложет
Хз почему.
Ходите беситесь, было б из-за чего
100%• 17 апреля 2023
Ответ дляНаучительница
Ну,то готуйтеся відрощувати броню,бо це ніщє заборговане позорище Вас ганьбитиме і дітей. Прийде тато під школу забирати дитину і батькам буде ржати про те,як собака висрався,як кіт насцяв,а я йому по сраці,Сашко пердить за столом вонюче,а ми з маткою вчимо но поки не допомагає.
Не люблю натовп• 17 апреля 2023
Ответ дляМама Карло
Зачем?
Вряд ли парень бросил видео с целью задеть, а не с целью посмеяться.
Бред
автор Научительница • 17 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Автор якщо знову почне натякати що ви своє авто за мінет отримали. Дуже раджу сказати - тобі що завидно? Чи хочеш і собі авто? Телефончик дідуся дати?
Так в тому то і справа, що я на неї тяжкою працею заробила. А від нього авто я явно не побачу, як би я не с...ла. Я розумію як би він був при грошах і мені таке відео скинув, то був би натяк на презент. А тут...
Сусідка зверху• 17 апреля 2023
Просто дичь, автор!
Теряйте его
Я вижу эту шутку так, он ее специально вам прислал, чтоб обесценить ваши достижения, и возвысить себя, потому я о он не может нехрена заработать на машину, и поэтому вот так пытается унизить вас
Фуфуфу, я аж разнервничалась

100%• 17 апреля 2023
Ответ дляБронетапці
Не така зовсім. Але кохання,і тд,людина він хороша,просто отаке. Пояснення йому не помагають,рже,йому весело. Родина,діти,от дружина і червоніє.
ГугелП@лАмался• 17 апреля 2023
Скажите ему -Иди насоси себе на машину, а мою не трожь!!!
Недалёкий нищеброд он у вас
Колишня муза• 17 апреля 2023
Ви теж молодець, нащо давати йому свою машину???
3@йk@• 17 апреля 2023
Вот эти шуточки про насосала это удел мужиков, которым уже ближе к 50, потому что даже 40 летние понимают, что сейчас на авто женщина, девушка может и заработать без отсоса. Но еще так думают дурни, у которых зарплата 20 000 и они не понимают, что 20 летние ссыкухи запросто могут заработать своим умом.
автор Научительница • 17 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
Просто дичь, автор!
Теряйте его
Фуфуфу, я аж разнервничалась
Так ось і я вже не сплю пів ночі. Взбісив. Знає що він в повній ж.... І скидає мені відео, як добре деяким дівчатам. А мені на роботу йти, і думати як я жити маю, де заробити і т.д.
Оце так цабе• 17 апреля 2023
Стебала бы: Надо же, а так можно было? Теперь только за машину. Или ну мне не повезло, ты и себе то машину не купишь, не то что за ми’’’ т
Моя улюблена страшко• 17 апреля 2023
Тупий сексистський жарт.
Ситуація звісно дріб´язкова, але багато чого каже про нього.
Які в нього є плюси?
автор Научительница • 17 апреля 2023
Ответ дляКолишня муза
По дурості і доброті.
100%• 17 апреля 2023
Ответ дляНаучительница
Нащо Вам це вбожество? Щоб вийти заміж втягнути лямку дитина і чоловіка нашого? Хлопець шукає шию,куди пристроїтись,попомните мої слова,коли крутитиметесь. В демоверсії такі спецом хоч до рани прикладай,інвестують в подарунки,покупки
Забрызжу ядом• 17 апреля 2023
Ответ дляНаучительница
С хорошим мужчиной таких мыслей не возникает. Делайте выводы
вре_Динка• 17 апреля 2023
Мені здається за секс авто ніхто не дарує, а за відношення більше