Глаголиця• 20 апреля 2023

Яке фарбування більш безпечне для волосся?

Що менше зашкодить волоссю? Якщо освітлитися пудрою з 3% оксидом чи якщо використати фарбу 8-9 рівня з 6% оксидом?
Фарбувати хочу не усю масу волося, а вуальне мелірування чи аіртач.
Волосся дуже тонке, ріденьке. Хочу не втсвітлення прям до білого, але світліше у цілях закомуфлювати сивину.
Свій русявий десь 7 рівень, сивина.
Чумацький Шлях• 20 апреля 2023
Безпечніше у професіонала. Він частину робить на 6%, частину на 3% і різний час витримки
75В• 20 апреля 2023
С пудрой будет более чистая работа. Либо с блрндором всесто пудры. С краской меньше вреда, но добиться красивого тона сложнее.
Надежда наш компас• 20 апреля 2023
Навпаки треба пофарбувати довжину, фарба наситить і додасть блиску. Візуально буде виглядати охайніше, густіше. Краще піти до салону. Хоча б раз на півроку ходити до хорошого майстра. А в переривах вдома просто підфарбовувати сивину.
75В• 20 апреля 2023
Затылок делают на 3, а челка, чтобы время выдержки сократить на 6%. Это вам нужно понимать все нюансы. Защитить кожу голову, олаплекс, время выдержки контролировать. Специалист может смывать секторами пряди. Самой не получится без вреда для волос. Рука у вас не набита и инфу собираете по крупицам. Это все сказывается потом на качестве волос. Лучше чем до окрашивания с обесцвечиванием качество волос не будет.
Oksana-f9a3• 20 апреля 2023
10 років майже роблю техніку тільки у майстрів всеодно моє тоненьке волосся вже як солома. Не допомагає ні дорогущий догляд ні регулярні стрижки. Тому дуже добре подумайте перед тим як самій освітлятися, маю густе і тонке волосся.
Жинси на дитину• 20 апреля 2023
Вчора як раз робила айртач. На таке саме по якості волосся. Потилицю 6, перед 3. Потім 2 кольори. Мені подобається, як вийшло
автор Глаголиця • 20 апреля 2023
Я планую в перукарні робити, але мені перукарша такі варіанти заппрпонувала, чи пудрою чи фарбою.
От я і не знаю, що безпечніше.
Моль Моллівна• 20 апреля 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Напишіть які 2 кольори. Теж експерементую.
Жинси на дитину• 20 апреля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Не знаю номери) майстер підбирала. Але я не руса, я брюнетка
Жинси на дитину• 20 апреля 2023
Ответ дляГлаголиця
От я і не знаю, що безпечніше.
Висвітлити пудрою і пофарбувати краскою
Моль Моллівна• 20 апреля 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Дякую, в мене світле волосся
автор Глаголиця • 20 апреля 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Висвітлити пудрою і пофарбувати краскою
Перепалиться дкже волосся , ні? Хіба чк тонування після пудри. На ,якому % оксиду тоді краску брати?
Пишу вірші, дорого• 20 апреля 2023
Я фарбую безамміачною фарбою. Вважаю її безпечною для волосся.
Печенюшка• 20 апреля 2023
Ответ дляЖинси на дитину
а можна фото, будь-ласка? просто цікавить колір