Anastasiia9304• 22 апреля 2023

Опускаються руки, чи то не для мене.

Вже сьомий рік плануємо дитину, пройшли і лікування і лапароскопію, стимуляцію,так але все одно нічого не вийшло, зробили перерву в активному плануванні на 2 роки, як нам казали відпустіть ситуацію і все вийде... Зараз знову вирішили спробувати, вилізла проблема в ендокринній системі, лікую. Стільки бар´єрів, не розумію чого тим хто кидає діток, малята даються з легкістю, а ті хто мріє про дитячий сміх, треба пройти через сім кругів пекла. Хочеться вірити, що не все ще втрачено. Послухаю з радістю, хто був в такій ситуації, та вам посміхнулась доля???
Дуб береза• 22 апреля 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Серед моїх знайомих здебільшого випадки, коли довго не могли завагітніти. Потім виходило боком. Бо природа розумна. Я розумію що це не є прям істиною. Але всі хто все ж таки вагітніли, то народжували хворих дітей, аутизм, вади розвитку, дуже багато потім вкладали в реабілітації, але не завжди це приносило позитивні результати нажаль. Буває що батьки незнають що є носіями хвороб, і народжують хворих і самі мучаться. Можливо якщо не виходить це знак, що не треба?
Нікого образити не хочу. Але такий висновок напрошується дивлячись на знайомих.
Та ну прям. У нас у друзей 10 лет не получалось забеременеть, сделали ЭКО , родили здорового ребенка и через два года самостоятельная беременность и тоже родился здоровый ребенок. У второй пары друзей тоже ЭКО после нескольких лет и тоже здоровый ребенок. Та и вообще, сколько здоровых детей родилось в результате ЭКО. Миллионы

Пожарник• 22 апреля 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Різне буває
Діти з інвалідністю, нажаль, народжуються і при ідеальних вагітностях без тривалого планування
Ананомчикус• 22 апреля 2023
Ответ дляAnastasiia9304
Господи, да у вас еще все впереди. Успеете нарожать несколько штук. Вот в 39 уже ситуация была бы похуже
Сиджу тихенько• 22 апреля 2023
Ответ дляДуб береза
Я ж не кажу що завжди так, Але черед моїх знайомих нажаль так
Дуб береза• 22 апреля 2023
Ответ дляСиджу тихенько
У ваших знакомых просто совпадение. Более того при эко отбирают здоровые эмбрионы на подсадку
автор Anastasiia9304 • 22 апреля 2023
Ответ дляДуб береза
Автор, а что значит 2 года сделали перерыв, а потом опять начали планировать? Вы эти два года предохранялись?
В тому плані, що припинила їздити по лікарям і витрачати всі кошти на огляди, бо аналізи були в межах норми, а нічого не виходило з цього, переключилась в роботу замість очікування овуляції і скуповування тестів. Ні контрацептивами не користувалися.
8ludasha• 22 апреля 2023
И я расскажу историю своей подруги. Прожили в браке много лет, детки не получались, хотели очень. Обследование полное прошли, оба здоровы , но забеременеть не получалось. Развелись…
У каждого из них новая семья и в новом браке у нее и у него родились девочки. Говорят, что есть такое понятие как несовместимость…

автор Anastasiia9304 • 22 апреля 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Я також про це вже думала, але ще є надія. Перебробуємо все, якщо не вийде, то візьмемо дитинку з дит.будинку.
Дуб береза• 22 апреля 2023
Ответ дляAnastasiia9304
Мужа проверяли, у него норм все? Проходимость труб проверили?
Повітруля• 22 апреля 2023
Ответ дляСиджу тихенько
скільки можна? є статистика світова і науково обгрунтована, а не спостереження серед ваших знайомих.
Яка у вас вибірка? 3 або 5 осіб, які довго не могли завагітніти?
В моєму оточенні я знаю 2 пари, які довго не могли завагітніти і народили здорових дітей. Вже тут ваша статистика не спрацювала.
автор Anastasiia9304 • 22 апреля 2023
Ответ дляLilme
Моя тітка з чоловіком 17 років дітей не могли мати. 17! Зараз двоє дівчаток з різницею в рік приблизно) при чому завагітніли природно, не екз))) допоміг лікар в Італії, як саме лікували і що не знаю)
Ого, круто! Які молодці🥰
короткопамятна• 22 апреля 2023
Знайома чекала 17 років і у 39 народила з еко. Всі ці роки лікувалася.
Інша знайома прожила з чоловіком близько 15 років і не вийшло.
Потім вони посварилися розбіглися і вона декілька разів сходила на побачила з хлопцем набагато молодшим - завагітніла природнім шляхом у 37. Неочікувано
автор Anastasiia9304 • 22 апреля 2023
Ответ дляДуб береза
Так в чоловіка все нормально. При лапароскопії труби проходимі були, робили діагностику. В травні йду ще раз перевіряти.
маринабаранова• 22 апреля 2023
Якщо людина, багато років б’ється, як риба об лід - а все рівно не виходить, то треба шукати якусь альтернативу. Сім років - то великий термін жити в постійній напрузі, чеканні, надії....А потім - розпач...Діти - це не для всіх, ніде нема людей, у яких 100% є діти. Так - зараз можливість мати дитину збільшена у рази, аби були гроші.
Якщо чогось не дано - то, може воно і не треба? Часто природа сама оборігає людину від таких кроків - ми ж не знаємо своєї долі.
vendi.ok• 22 апреля 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Не пишіть і не кажіть такого нікому. Не варто відбирати у людей віру. Ми чекали дітей 15 років. багато обстежень, проблему так і не виявили. Вже майже наважилися на ЕКО, і все вийшло. Без допомоги медицини. Зараз двоє здорових хлопчиків. Просто треба дорости до батьківства.
Україна понад усе!• 22 апреля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
У вас є діти?
Є
Ms. Iphone• 22 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я тут багато разів писала. Робила 3 еко. Всі рази 0. Один раз була самостійна вагітність зразу після невдалого еко в наступному циклі. Завмерла вагітність двійнею. Дуже страждала, хоч термін був 8 тижнів. Останнє еко закінчилось кровотечею з викликом швидкої. Лікар Вєсєловський 100% мудак клініка Надія,не захотіли мене консультувати, сказали звонить 103 в швидку. Там в держ роддомі теж не в захопленні від мене були, кажуть де то тобі наробили чого туди не їдеш. Потім в мене як клімакс почався . Вирішила звернутись до гомеопат. В 35 народила хлопчика, нажаль, з аутизмом. А в 37 доньку. Донечка розмовляє але має астму. Мені зараз 47. Чоловіку 55.дітям 12 і 9
в 35 и в 37 ви вагітніли самі, чи с єко?
ДА да да• 22 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Как показательно...
Ну ведь дает иногда вселенная знаки, и очень чётко, но люди упорно замечать ничего не хотят 🤷🏻‍♀️
Дуб береза• 22 апреля 2023
Ответ дляДА да да
Как показательно...
Ну что вы несете? У вас есть какие то болезни? По-любому есть, может вас не нужно было рожать? У моей свекрови тоже астма, может и ее не нужно было рожать в свое время?

Чучело-Мяучело• 22 апреля 2023
Мені в 35 р.поставили діагноз ’ранній клімакс’, по УЗД фолікулів вже не було в яєчниках. Вступили з чоловіком в програму ЕКО з донор.яйцеклітиною, але настала самостійна вагітність.
Автор, бажаю і вам подібного чуда)
Ms. Iphone• 22 апреля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Про це лише вищі сили знають. Кожен проходить свій шлях. Ми не знаємо життя предків автора.хто вони.чим займалися.казала і буду казати- що всі біди спокутують діти.внуки і правнуки. У кожного свій хрест.
звідки ви в таке вірите? Є докази цього?
Раздражевская• 22 апреля 2023
Желаю вам, автор, и всем, кто очень хочет, поскорее увидеть долгожданные 2 полоски☺️ Мне в тик-токе часто попадаются видео, где пары, долгое время лечившие бесплодие, узнают, что станут родителями. И я каждый раз реву. Пусть и у вас будет этот трогательный момент
автор Anastasiia9304 • 22 апреля 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Автор, бажаю і вам подібного чуда)
Дякую Вам ☺️
ДА да да• 22 апреля 2023
Ответ дляДуб береза
У всех наверное есть
Но даже если сравнить астму и аутизм - согласитесь, болезни несравнимые
Никто не пожелает себе или подруге ребёнка с таким псих заболеванием
Фактически это крест на жизни родителей, а очень часто бывает, что мать одна остаётся, т.к отцам такие дети нафиг не нужны, это правда жизни, увы
Ушёл и строит свою жизнь
Некоторые выдумывают себе высокодуховные причины ттоо, что родился ребёнок с отклонениями
Типа это для кармы, для просветления, якобы с таким ребёнком женщина познала вмиг весь мир и духовно очистилась, и т.д
Но все понимают прекрасно
Что.это не круто, это не здорово, такие дети
В чём радость от такого материнства - ну, каждый сам себе придумает причины
Так психика работает, защитно
Обнимашкина• 22 апреля 2023
Ответ дляПовітруля
та то какое-то средневековое объяснение))).
автор Anastasiia9304 • 22 апреля 2023
Ответ дляРаздражевская
Дякую Вам ☺️
ЖаннаНеАгузарова• 22 апреля 2023
Ответ дляДА да да
Как показательно...
На жаль вимушена з вами погодитися. Тільки я все списую на генетику. Мало хто перевіряється перед вагітністю, а могли б запобігти викидням чи оцінити ризики народження дитини з хворобами, чи пролікуватися/сісти на дієту завчасно. Коли в нашій країні це стане нормою, не відомо.
Україна понад усе!• 22 апреля 2023
Ответ дляAnastasiia9304
Писала вище про подругу. 10 років по лікарях. Обидвоє здорові. Ніякихпроблем і дітей нема..одні зр ви. Завагітніла через 5років щоденних молитв. Їй цесказав робити монах, до якого вони їздили десь у Вв-Фр.область. а сама вона львів´янка
Від себе скажу що молитва Богородиця але не скорочена а повна.творить чудеса. Читайте від повного місяця 40 днів підряд по 40разів щовечора чи зранку в один ітой самий час.прочитали 40разів і далі викладаєте своє прохання.читати вголос!
Україна понад усе!• 22 апреля 2023
Ответ длямаринабаранова
Саме так. Це теж треба врахувати. Ніхто не знає з якими вадами може народитися дитина. Просити в Вищих сил..так.
автор Anastasiia9304 • 22 апреля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Дякую Вам за пораду☺️