ПушАпница• Изменено 24 апреля 2023
Вчителі, признайтесь, Ви не завжди повністю перевіряєте завдання?
Молодша школа, класний керівник свариться, коли учні не відправляють домашню роботу (у нас дистанційне). Але я вже не раз помічала, що вчитель пише: «молодець, відмінно», коли дитина робить помилки. Тобто, ніхто там не перевіряє дослівно, але, варто комусь з учнів не скинути роботу або скинути не в повному обсязі - відчитує перед усім класом, погрожує лишити на другий рік (повторно пройти курс)
Повелитель бітка• 24 апреля 2023
у нас и домашние задания задает через раз, видно чтобы меньше проверять. или начался урок ядс. говорит детки посмотрите в окошко. ярко светит солнышко. а когда светит солнышко поднимается настроение. все. теперь достаем читання. у меня полный шок от таких уроков.
Директор Пляжу• 24 апреля 2023
В чем ваша проблема? Занимайтесь обучением ребенка, меняйте школу, учителя, все в ваших декретных руках.
Котики-муркотики• 24 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Давно вже зрозуміло,що освіта дітей хвилює тільки батьків тих дітей, да і то не всіх
Повелитель бітка• 24 апреля 2023
Ответ дляКотики-муркотики
это понятно. но хоть бы совесть имели немного.
IQ 80• 24 апреля 2023
Ответ дляКотики-муркотики
А кого має хвилювати освіта чужих дітей?
IQ 80• 24 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
хто мав совість?
IQ 80• 24 апреля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
ніт. Вони будуть сварити школу, вчителя. Але не поміняють школу. Навіщо? Нехай вчителі міняються самі.
Котики-муркотики• 24 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Батьків
IQ 80• 24 апреля 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Батьків
А батьки чогось думають, що вчителя має хвилювати це питання.
Директор Пляжу• 24 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Страну, президента, войну итд
Котики-муркотики• 24 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
))
Ну то нехай думають,хто ж забороняє
Лепетун• 24 апреля 2023
А як перевірити оті каракулі? Це ж очі можна зламати. Я не вчи ель, а просто в мене учень з таким почерком, що я його в зошиті не можу почитати, а нас фото я б і не намагалась навіть :)
Повелитель бітка• 24 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
а зачем тогда нужен такой учитель. не хочешь работать не занимай место.
Директор Пляжу• 24 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Ваше?
IQ 80• 24 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
А ви бачите чергу з учителів на місце вчителя, якого ви хочете звільнити?
Стервочка• 24 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Займете вы его место?
Повелитель бітка• 24 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
я никого не хочу уволить. это тоже самое если вы пришли поставить пломбу, а вам вырвали зуб. врач тоже работал.
IQ 80• 24 апреля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Ваше?
Батькам всі винні. Вони зпихнули те дитя в школу, яке сидить там до 18.00. Там безкоштовні доглядальниці. Погодують вигуляють уроки зроблять. Але от совісті нема в тих доглядпльниць.
Клевотница• 24 апреля 2023
Кл. рук в младшей школе проверяет каждый день ВСЁ, день в день сдает ребенок работы, учитель пишет комментарии к ошибкам.
Старшая школа - через 1-2-3-4 раза, к сожалению...
IQ 80• 24 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Якщо мені не подобається лікар - я йду до іншого.
Повелитель бітка• 24 апреля 2023
Ответ дляСтервочка
Займете вы его место?
зачем? кто на что учился.
IQ 80• 24 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
зачем? кто на что учился.
І черги нема на місці вчителя. Що робити будемо?
Пописанная парта• 24 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
А що такого шокуючого? З дітьми , перш за все, треба говорити. Про все на світі.
Стервочка• 24 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Помню нашла учительница украинского языка уже из последних сил работала ( человек в возрасте) и говорила, что если уйдёт, то работать вообще некому будет. За такую зп никто не пойдет и с такой нагрузкой
Директор Пляжу• 24 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Я просто родитель, но учитель по образованию. Ну, и самой в школе приходилось учиться. Учителя все видят и все помнят. Иначе бы все были отличниками