Коплю на груди• 29 апреля 2023
Расческа Janeke и Tangle Teezer
Девочки, подскажите, кто пользовался этими расческами, какая из них понравилась больше, и расскажите про свою структуру волос(густые или тонкие)
Сорока-ворона• 29 апреля 2023
Teezer не прочесывает, идеально только для мокрых. Janeke для густых супер.
Усміхайлик• 29 апреля 2023
Тонкие блонд, у меня обе с вашего фото. Janeke не нравится, tangle teezer идеально
осень харашо• 29 апреля 2023
Тоже интересно, у меня кучерявые густые пушистые волосы. Расчесать их большая проблема. Хотела купить Janeke. Мне парикмахер сказала что на мои волосы не стоит, она не расчешет, поломаю только зубья
Сонячний зайчик• 29 апреля 2023
Мені більше підійшла тангл-вона мʼякша.
Волосся пористе, неслухняне-Janeke добре тільки вологе мені чеше, сухе дуже видирає
Ідеально підійшла Ikoo
Щепотка_совести• 29 апреля 2023
Янеке для густого волосся. Тангл для звичайного.
Обидві подобаються. Але обирайте до свого типу волосся
ЭтаваНиМожетБыть• 29 апреля 2023
В мене дуже тонке волосся і небагато його. Є обидві і обидві люблю. Але тангл ніби сіпає не так мокре волосся.
Маю 2 Тангл ( доньці купувала), як на фото і іншу, схожу на Янеке ( не підробка, але від іншого виробника , дуже схожа). З цих двох мені Тангл не підходить, бо не прочісує волосся ( зверху гладить ), ні сухе, ні вологе . Маю пористе хвилясте густе волосся. Як придбала Олівія Гарден ( на фото), закинула обидві і користуюся тільки нею . Донька також ( у неї 3 Тангл ).
в мене точно такі як на фото у вас, тільки кольори різні. Недавно цю Тангл купила.. Мені на мокрі як раз Жанек більше подобається, в мене довгий, густий фарбований блонд. Жанек прочісує, а Тангл відчуття що рве і розтягує моє мокре.. На суху Тангл нічого така.
АЛЕ все ж таке Жанек на першому місці для мене.
язззззь!!!• 29 апреля 2023
Тангл ідеально і ця, і більш овальна, і для мене і для доньки, в мене - густе,жорстке, частково вісвітлене, в доньки - дуже дуже густе, хвилясте, забули про колтуни нарешті
Самохвалова• 29 апреля 2023
Ответ дляСорока-ворона
У меня четыре тизера, включая ту что на фото, прочесывает идеально, поэтому и 4))) но у меня не прям грива-гитара, среднестатистический длинные волосы, не как у Джулии Робертс в молодости))
Кстати тизл есть разные для разных типов грив))
БезникаЯ• 29 апреля 2023
Ответ дляslpplp
++ после Оливия Гарден,взяла и дочерям такие же,тангл и жанеке просто выбросила
irina777mail• 29 апреля 2023
у мене були обидві, більше подобається жанеке, в мене довге, густе, пряме
НЛОша• 29 апреля 2023
Дженеке больше понравилась. Волосы мне обе хорошо прочесовали, но тангле тизер мне голову царапала сильно
Удальонка• 01 мая 2023
Жанек для меня лучше. Она мягкая.
Тангел тизер как на фото я отдала , очень жесткая. В маленькая Тангел тизер в машине валяется. Но для меня лучше жанек расчески нет
Коплю на груди
• 01 мая 2023
Ответ дляУдальонка
Жанек для меня лучше. Она мягкая.
А какие у вас волосы , густые или тонкие ?