Найщасливіша• 30 апреля 2023

Лазерна епіляція. Чи є такі, хто не отримав бажаного результату.

Станок, шугарінг, воскова, вже два роки епілятор. Я не маю вже сил. Волосся не тонше, не менше, і точки, і часто вростає. Хоч і скраби, щітки, креми з сечовиною. Чи є шанс його позбутися...
графиняВишенка• 30 апреля 2023
Я отримала частково. На гормонозалежних зонах залишилось відсотків 10 волосся, але все одно я дуже задоволена.

Семенівни сусідка• 30 апреля 2023
Электро- самый надёжный способ. А лазер, увы, не даёт такого результата
Проработник• 30 апреля 2023
Да уже как 3 года хожу только на поддерживающие раз в 6-8 месяцев . Жалею только об одном что не сделала этого раньше . Плохо уходил на половых губах добила электроэпиляцией
автор Найщасливіша • 30 апреля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
10 відсотків мене влаштувало б)
автор Найщасливіша • 30 апреля 2023
Ответ дляПроработник
Я вже думаю, піду, напевне, спробую одну ділянку якусь, а там стане легше визначитись)
графиняВишенка• 30 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
10 відсотків мене влаштувало б)
Ідіть, і буде вам щастя)) Тільки салон по відгукам пошукайте гарний.
автор Найщасливіша • 30 апреля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Я в Луцьку , вибір не великий..сьогодні почитаю, бо додала в закладки, що знайшла. Дякую.
Усміхайлик• 30 апреля 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Вы делали?
Проработник• 30 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Выбирайте лазер по отзывам. а не по акциям и будет все ок после 8 раза вы просто никогда не вернетесь к бритве и тд это ж ужас раздражение краснота особенно на море брить каждое утро 🤪

Я не чарівниця вам• 30 апреля 2023
Лет10 на ногах не растут. Вот с бикини хуже - вернулось процентов 60.
Семенівни сусідка• 30 апреля 2023
Ответ дляУсміхайлик
Вы делали?
Да, делала все, и электро действительно работает. Да, времени занимает больше, больнее, чем лазер, но работает
Усміхайлик• 30 апреля 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Уже почти год делаю, стали тоньше. В одних и тех же местах так и ростки. Не вижу эффекта навсегда
Пешеходик• 30 апреля 2023
Я сделала 11 процедур по сравнению с тем что было я довольна ! На губах растет процентов 30 редко, тонкие и без щетины , мягкие
Больше не растет. Вот допустим губы раз в три дня надо подбрить а все остальное не растет вообще
автор Найщасливіша • 30 апреля 2023
Ответ дляУсміхайлик
Електро?
Я колись давно, читала детальний відгук з фото, після кожної процедури. І таки більшість волосків залишилось, і я чомусь тоді відкинула для себе такий варіант.
автор Найщасливіша • 30 апреля 2023
Ответ дляПешеходик
На ногах не росте? Які волоски спочатку були? Я руса, але волосся темне на ногах, жорстке, густе, ще часто по два волоски з одного місця росте.
Белоснежко• 30 апреля 2023
Девочки с варикозом, нам же лазер нельзя?
Тень льва• 30 апреля 2023
Спробуйте! Якщо немаєте проблем з гормонами то вам сподобається результат. Я почала з зони бікіні, бо реально задовбалася,я навіть неочікувала такого результату! Це фантастика! Потім підключила решту…з 2016 року мене не парить волосня взагалі. Десь поодинокі прориваються, але я їх тримером або пінцетом скубну і вуаля)))
kiddistep• 30 апреля 2023
Ответ дляБелоснежко
я роблю на аппараті Moveo, не нагріває шкіру, взагалі не боляче, поки що пройшла 6 процедур, волосся тоненьке і рідше, але поки не на 100% пропало, в мене судиння сітка катастрофічно в великій кількості, казали що можна. Проконсультуйтесь щодо своєї ситуації
автор Найщасливіша • 30 апреля 2023
Ответ дляТень льва
Дякую!

Пешеходик• 30 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Я ноги не делала
У меня ,, там,, такие волосы были чёрные густые по 2 росло
Усміхайлик• 30 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Електро?
Так, електро. На підборідді в трьох місцях були жорсткий волоски, прямо як колоди. Зробила вже 5 процедур. Волоски на місці, єдине стали тонші. То у не розумію звідки оце раз і назавжди
vitavita1968• 30 апреля 2023
Я роблю на протязі життя курсами+підтримуючі процедури,росте і росте!Над губою і підборідді.А я білявка,таким повинно допомагати, а мені ні.Вже й сиві волоски лізуть,їх не прибирає лазер.Ходила у різні салони,толку нема.Виростають на 90 % менше,але ростуть волоски
Вільний митець• 30 апреля 2023
Мне лазер очень нравится. Подмышки отлично, бикини чуть похуже, как пишут на половых губах не такой идеальный результат. Два года хожу
Вільний митець• 30 апреля 2023
Ответ дляvitavita1968
Так светлый волос наоборот хуже лазер берет
Пухнасті штани• 30 апреля 2023
Ответ дляВільний митець
Мені казали ,що навпаки,важко руйнуються темні волоски
Блондинка в Законе• 30 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Електро?
На верхній губі величезна кількість фолікулів на см кв. Звідти видаляти довго, особливо після тривалого вищипування чи лазеру.

У мене дєвственні в плані депіляції руки, з третього заходу все полисіло в нуль.
Блондинка в Законе• 30 апреля 2023
Ответ дляУсміхайлик
Ваш майстер може не убивати фолікул. Тут десь є класна тема з поясненнями та ілюстраціями від майстра-електролога. Я її колись знайшла, уважно прочитала, дуже пізнавально
Усміхайлик• 30 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Кожен раз різні майстри