Как нефиг делать• 03 мая 2023
Спф треба змивати гідрофільною олією?
Чи це маркетинговий хід і міцелярки достатньо?
Леопардові панчохи• 03 мая 2023
Я взагалі змиваю лише гелем для вмивання,вже декілька років,нічого страшного не сталось
РокерША• 03 мая 2023
Я так и не поняла. Одни говорят что нужно, другие говорят, что гидрофильное масло забивает поры, а третьи говорят, что это дешевое гидрофильное масло забивает поры и нужно брать дорогое, а там цена 1000 +...
Оно само купилось• 03 мая 2023
Я змиваю сонцезахисний крем гідрофільною олією, бо без неї не досить ефективно вимивається і потім обсипає мене.
Але напевно залежить від крему.
Міцеляркою можна змивати крем з спф, але потім все одно умивалкою
І норм гідрофільна олія не забиває пори)
Але напевно залежить від крему.
Смячиком• 03 мая 2023
Ответ дляРокерША
Как гидрофильное масло может поры забить, если вы его на 30 секунд наносите, а потом смываете гелем?