вАлнуюся сильнА• 03 мая 2023
подсела на дуолинго
немецкий язык, это же игра какая то , а не изучение, дается легко, правда закрываю и ничего не помню. Откуда то в голове всплывают нужные слова и конструкции
а с помощью этого приложения можно что то выучить? и сколько там уроков?
Кручу хвости• 04 мая 2023
Теж повторюю німецьку. Вибрала режим по 10 опита. Зараз 96 ударний режим. Згадую слова зі школи, але не спішу. Топтання на місці мені подобається. Виявилось, що нам багато чого не давали у школі того що потрібно у житті. Наприклад їжа, ресторан. На телефоні роблю рідко завдання, бо там ці сердечко з життям. Роблю завдання на ноуті.
вАлнуюся сильнА
• 04 мая 2023
Ответ дляКручу хвости
На ноуте Виндоус?
Кручу хвости• 04 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
На ноуте Виндоус?
Так, віндовс. Там завдання з помилками виправляються і можна робити наступне завдання.
західний_діалект• 04 мая 2023
Ответ дляЗайченя
А как можно заговорить, не имея практики? Это все равно, что на берегу плавать учиться.
Ну, справедливості заради, там можна говорити з програмкою. Але так, звісно це не та мовна практика. Та й граматику не вивчиш, толком.