успокойте_Меня• 04 мая 2023

Книги що змінюють життя. Що почитати?

Для тих, хто не сильно любить читати.
Обрала Думай і багатій, можливо ще щось порадите.
Ms. Сама прямота• 04 мая 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Як вона змінила Ваше життя?
Посмотрите мой ответ под №21. Ответила.

Люблю пиво• 04 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Мои пацаны одному 10, второму 11 и то глубже выводы сделали)))

Вывод нельзя донести) к нему нужно прийти, чтобы что-то изменилось в человеке.

Для Вас сейчас самый глубокий вывод из этого произведения: живи и радуйся. Этого вполне достаточно! Не ищите пока большего. Просто продолжайте жить и развиваться.
мне неприятно, что вы меня учите жизни))) а по существу вопроса не отвечаете.
Не танцую- но пою• 04 мая 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Так, це з власного досвіду. У сестри ціла бібліотека таких книг. Вже 15 років їх читає і ходить на тренінги, але чомусь не допомагає ні розбагатіти, ні похудіти, ні знайти чоловіка і т.д.
Бо є книжки для душі, а є на яких заробляють гроші.Робила на такій роботі, де треба було заспіль читати отакі мотивуючи книги, та здавати по ним тести. Моє улюблене ( зазвичай пишуть американці):’ вийди із зони комфорту, і почни діяти, та заробляти гроші’. Це мені дає пораду людина, яка сидить в Маямі під пальмою і пише :’ вийди із зони комфорту’?)))
Я колись спитала у директора, як книгу обговорювали ( молодий, продвинутий, нахапався цитат різних розумних):’ а як в цю зону комфорта попасти’ . То довго щось плямкав , намагаючись сказати типу посту зверху:’ якщо читали, то самі поймете.
Хома з пастою• 04 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
«Игры, в которые играют люди» Эрика Бёрна… очень понравилась
Туда же ’Люди,которые играют в игры’
Ms. Сама прямота• 04 мая 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Очень уважаю Ваш опыт и опыт Вашей сестры.

А что делать с собственным? У меня он отличный от Вашего. Прям диаметрально противоположный.

Мне когда чего-то хочется и не получается создать результат, то чётко понимаю, что мне не достаточно знаний, либо понимания темы. Нахожу недостающие знания, применяю сразу же и получается.
ТигрЛьвович• 04 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Посмотрите мой ответ под №21. Ответила.
Наче написали уривок з однієї з книг: купа води і жодної конкретики
Ms. Сама прямота• 04 мая 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Прошу прощения! Не имела желания Вас зацепить или обидеть.
Чувствуйте себя хорошо.

ТигрЛьвович• 04 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота

Ця теза і без мотивуючих книжок очевидна. Ніяких недостаючих знань ті книжки не дають
Ms. Сама прямота• 04 мая 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Очень рада за Вас! Пусть и дальше всё получается 🎉🎊
Бандитка Сью• 04 мая 2023
Я зараз дочитую ’Купи собі той довбаний букет’

Не скажу, що вона кардинально змінила моє життя, але є багато моментів які можна підкреслити для себе) читається дуже легко))
Я нє Матрьошка!• 04 мая 2023
Колись попалась мені книжка ’ЗМІНИ СВІЙ МОЗОК - ЗМІНИТЬСЯ І ВІК!’ Деніел Дж. Амен. Вона мені тоді допомогла пережити важкий період. Там лікар робив томограми людям з психологічними проблемами і визначав в якій частині мозку є проблема і допомагав їм як медикаментозно так і як психолог. Перша частина дуже нудна і не зрозуміла для мене була, але далі багато корисної інфи для мене.
Але, я не кажу, що це прям шикарна книжка, просто саме вона саме в той час час мого життя зайшла мені і допомогла пережити важкий період.

Ще сподобалась книжка Марк Гоулстон: ’Як розмовляти з мудаками’ також допомогла.
МастерЮля• 06 мая 2023
Ответ для60 метрів сметани
просто интересно,вы такие книги уже читали,чтоб именно жизнь изменилась? Ну, кроме Библии конечно.
А як саме ваше життя змінила Біблія?
МастерЮля• 06 мая 2023
Ответ дляТигрЛьвович
А що вона робить окрім читання?
МастерЮля• 06 мая 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!

І як розмовляти з мудаками?
ТигрЛьвович• 06 мая 2023
Ответ дляМастерЮля
А що вона робить окрім читання?
Проходить курси і марафони
МастерЮля• 06 мая 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Проходить курси і марафони
Я про реальні дії, а не про читання та прослуховування.
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляМастерЮля
І як розмовляти з мудаками?
Там все складно, треба читати )))