Тихомандражная• 04 мая 2023
Можно ли уже арбуз садить семенами в открытый грунт ?
Джонсонюк• 04 мая 2023
Арбузы прорастают в тепле, когда солнце печет, земля теплая. Если холодно, могут долго сидеть.
Садова гойдалка• 04 мая 2023
Має значення, де ви знаходитесь. В Києві або в Миколаєві - різні дати посадки. Я під Києвом - вважаю, що ще рано, але я не можу назвати себе експертом
Тихомандражная
• 04 мая 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Как температура должна быть ?
Садова гойдалка• 04 мая 2023
Ответ дляТихомандражная
Как температура должна быть ?
Від бабусі чоловіка чула, що має бути вночі +11
Я в минулому році висадила на Георгія огірки. Вони не зійшли і через днів 10 я знову висадила. Так от потім зійшли і ті, які я висадила раніше. Почала збирати з них урожай одночасно.