Электричка• 04 мая 2023

Допоможіть налаштувати швейну машинку, будь ласка.

Добрий вечір.
Багато років назад купила машинку, но так і не змогла нею користуватися, бо затягує нитку знизу.
Дівчата, допоможіть і допоможіть будь ласка :
1.Що означають ці 3 колесика на фото 1 і які стандартні значення встановити, щоб шити звичайною строчкою.
2. Що я зробила не так, що так затягує нитку як на фото 2.
Щиро вдячна за допомогу!
Простоваля• 04 мая 2023
Ця проблема точно описана в інструкції до машинки. У Вас дуже ослаблена верхня нитка.

автор Электричка • 04 мая 2023
Ответ дляПростоваля
Нажаль, не знаю де інструкція.
tarveldy• 04 мая 2023
Ответ дляЭлектричка
Нажаль, не знаю де інструкція.
в інтернеті є
Простоваля• 04 мая 2023
Ответ дляЭлектричка
Нажаль, не знаю де інструкція.
Погугліть інструкцію. В інтернеті є все.
автор Электричка • 04 мая 2023
Ответ дляПростоваля
Дякую. А яке саме колесико відповідає за верхню нитку? Може спробую поекспкриментувати. Но знати би що крутити.
Тушьмушьнюшь• 04 мая 2023
Перше коліщатко крутіть на більші цифри і дивіться.
автор Электричка • 04 мая 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Дякую.
Оце?
Яке значення встановити?

Тушьмушьнюшь• 04 мая 2023
У вас слабкий натяг верхньої нитки.
Простоваля• 04 мая 2023
Ответ дляЭлектричка
Дякую.
Оце?
Яке значення встановити?
Ну то пробуйте прострочити. Встановіть на середній показник і регулюйте.
Тушьмушьнюшь• 04 мая 2023
Ответ дляЭлектричка
Дякую.
Оце?
Яке значення встановити?
Так. Це. Поставте 6 для проби. Перевірте. А далі або 5, або 7
Тушьмушьнюшь• 04 мая 2023
Друге коліщатко регулює ширину зигзагу. Третє - довжину стіжка.
автор Электричка • 04 мая 2023
Дівчата, Ви неймовірні!
Дай Вам Бог всвм здоров´я! Проблема була дійсно в натяжці нитки на першому колесику. Встановила більше значення і все прекрасно шиє.
Машинка в мене вже біля 10 років, но через цей недолік я нею не могла користуватися. А завдяки Вам, тепер у рене є помічниця!
Дякую!!!!
mangyst• 04 мая 2023
Ответ дляЭлектричка
Дівчата, Ви неймовірні!
Дякую!!!!
Ставте на середнє значення, якщо у вас по фото там від 0 до 9, то це 5 або6
Бутерброд з ікрою• 04 мая 2023
На майбутнє напишу вам. Є такий канал в ютуб - Папа швей. Там є все про такі машинки, цей блогер вирішив усі мої питання. Я самоучка і нереально йому вдячна за ту кількість корисних порад
автор Электричка • 05 мая 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Щиро дякую, гляну.