Секретница• 05 мая 2023

Поламалися паростки гороху - тепер не буде рости?

Під агроволокном деякі паростки гороху поламалися. Самі паростки сантиметрів 10, невеличкі. Вони тепер не будуть рости?
Дуб береза• 05 мая 2023
Агроволокно надо ставить на дуги. Будут расти, выпустчт боковые побеги, но на это понадобится время и урожай сдвинется

Уси Пуси• 05 мая 2023
Я горох даже не накрывала - он очень холодоустойчив. А 10 см под агроволокно… надо было раньше снимать
Колгоспниця• 05 мая 2023
Дивлячись, як відламались. Якщо від самої горошини, то не буде вже нічого рости. Якщо десь посередині стебла, то будуть бокові відростки. Урожай буде пізніше.
Советничаю тут• 05 мая 2023
Просто досійте ще на тому ж місці