АБВГДейка• 06 мая 2023

Хто приймав антидепресанти, які ви були на перших порах?

Як себе почували?
Мамі призначив антидепресанти психіатр. Приймає тиждень. Після таблеток сонна, неконтактна. Говорити практично не може, мова сплутана. Лікар запевняє, що так і має бути. Адаптація буде тривати 10-14 днів.
Хто приймав, то дійсно так було?
автор АБВГДейка • 06 мая 2023
А. Ще плюс практично нічого не їсть, болить голова, головокружіння. Я починаю за неї серйозно переживати.

Шикаю і викаю• 06 мая 2023
Такая же была ,сонная .
Дней 10 и организм привык
Люблю Украину• 06 мая 2023
Принимаю и уже заканчиваю, ничего подобного не было
автор АБВГДейка • 06 мая 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Такая же была ,сонная .
Дней 10 и организм привык
Дякую, це втішає.. Нам психіатр так само говорить.
Я не чарівниця вам• 06 мая 2023
Я приймаю, на початку декілька днів був сонний стан, хоч виспалась)))) Але я коли заходила на АД, ще прикривалась гідазепамом
Шикаю і викаю• 06 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
Я помню ,что водила ребенка на тренировки и даже тренер спрашивал все ли у меня ок . Потому что я была как овощ . Мне кажется ,что со стороны как наркоманка выглядела .
А я з косою• 06 мая 2023
мне на ночь назначили. первое время, через 15 минут вырубалась.

Vivianna_• 06 мая 2023
самый первый раз было просто потрясающее чувство : спокойствие , чудесный , полноценный сон , я ходила и УЛЫБАЛАСЬ людям , в общем эйфория
автор АБВГДейка • 06 мая 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А з мовою, з вашою соціальною адаптацією будо все нормально? Бо я як з мамою спілкуюсь по телефону вона говорить заторможено і якось дивно.. Вдень нормально, а от після таблеток так зразу очевидно.
Репетиторша• 06 мая 2023
Рыдала, ужасная тревога была.
Потом потихоньку прошло. АД меня спасли.
автор АБВГДейка • 06 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Рыдала, ужасная тревога была.
А при відміні теж все нормально? Не було ще сильнішого бумерангу?
Репетиторша• 06 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
Нет. Но мои можно сразу бросать
Пила бринтелликс
автор АБВГДейка • 06 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Нет. Но мои можно сразу бросать
Пила бринтелликс
Дякую за відповідь.
Emeriez• 06 мая 2023
У меня такого не было, как вы описываете. Больше смл было, хорошее настроение, из побочек ночная потливость, неспокойные ноги, сухость во рту. Ад очень разные бывают и реакция каждого человека индивидуальна. Мама должна быть на связи с врачем, возможно стоит снизить дозу, поменять препарат. Врач должен подсказать.
автор АБВГДейка • 06 мая 2023
Ответ дляEmeriez
Ми на зв’язку з лікарем. Він каже, що то нормально.
Юпитерная• 07 мая 2023
У меня было такое же состояние как у вашей мамы, прошло через неделю.
Я не чарівниця вам• 07 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
З соц.адаптацією було все ок. Мама лише АД приймає, нічим не прикривається?