Балаболка• 08 мая 2023
Абрикос в цьому році знов не буде(
Кропила в минулому році цього року,спробувала все,що рекомендували і в сусідів те саме(
Як у Вас?
Сижуревувшоке• 08 мая 2023
В нас померзли. Як раз коли цвіли був дощ і -1 на гілках, квітах шар льоду
Заліковий троль• 08 мая 2023
У нас пропали все, жесть, чёрные стоят. Говорят грибок какой-то. Очень жалко. Раньше очень много было, не знали, куда девать. Запорожье, если это важно
сказочное_Бали• 08 мая 2023
Ответ дляБалаболка
Сьогодні вночі 6 градусів прогноз(
Чого 6 градусів? Морозу?
Головний кошак• 08 мая 2023
Ответ дляТихоЯ
Дніпро. Абрикосы,Персики. Слива-персик Черный принц стоять черные монилиоз
Монилиоз это грибок такой ?
У нас третий год не будет абрикос ,но в этом году даже листиков нет стоят черные ,что делать
Альфред Шнитке• 08 мая 2023
Цього року не запилилися, о дощі, а потім ще й холоди. А минулого було повно. В мене досі в морозильника є
Все буде• 08 мая 2023
Ми минулого року на ринку в одного продавця знайшли з Одеси такі нещасні, чоловік любить дуже варення. Можливо, хоч в Закарпатті будуть.
Лапка• 08 мая 2023
Ответ дляГоловний кошак
Монилиоз это грибок такой ?
На рожевий бутан обробляю хорус+ актара ,моніліоз є але лиш місцями.
Головний кошак• 08 мая 2023
Ответ дляЛапка
Спасибо большое ,есть маленькое деревце ,на нем хоть листики остались , возможно его ещё можно спасти ,большие стоят черные , наверное уже ничего нельзя сделать
Ответ дляГоловний кошак
Монилиоз это грибок такой ?
Магнікур сенсейшн порадили. Це вже в мене вчора була 5 обробка.
Брунька, хорус+скор, хорус+скор, ще якийсь фунгіцид і інсиктицид разом і вчора магнікор.
В цьому році весна дуже холодна і мокра моніліоз все звалив.
Навіть якщо і завяжиться пару плодів, то скоріше за все гнити будуть не дозрівши.
Треба позрізати буде всі уражені гілки, вони будуть з сухим листям і спалити винести, також уражені плоди всі зірвать і викинуть подалі. На осінь обробить обовязково і з ранньої весни почати купоросом як тільки сніг зійде якщо буде. Білить на осінь також
ТихоЯ• 08 мая 2023
Ответ дляГоловний кошак
Монилиоз это грибок такой ?
Да. это грибковое заболевание. У нас с прошлого года. В прошлом году все черные ветки обрезала, обработала.
Лечение монилиоза абрикоса включает несколько обязательных постулатов: пораженные ветки, листья, плоды необходимо обрезать, захватив часть здоровой ткани; осыпавшиеся на землю листья и испорченные мумифицированные плоды осторожно сгребают и утилизируют; стволы и нижние ветки перед зимовкой белят известью с добавлением медного купороса (3-5 грамм на 100 мл побелки); в период вегетации каждые 3-4 недели стоит проводить обработку абрикоса от монилиоза фунгицидами, постоянно меняя состав препаратов. А вообще лучше сажать деревья устойчивые к этой болезни. Я в этом году все профилактики сделала, все равно все черное((( А сегодня смотрела украинского блогера Юрий Кривовьяз и у него сад с разными сортами. Там много сортов абрикос стоят с абрикосами и он называет сорта ,если интересно посмотрите. От этого грибка тяжело избавиться((
Котогосподиня• 08 мая 2023
Ответ дляГоловний кошак
Монилиоз это грибок такой ?
Да, грибок.
Из-за него, например, практически очень давно не выращивают войлочную вишню.
Пришла очередь абрикосов.
У вас третий год сильное поражение. Из-за поздней идентификации проблемы, обычные опрыскивания до лампады.
Нужно обрезать пораженные ветви. Т.е. по сути выращивать новые и регулярно опрыскивать фунгицидами.
П.С. Ну, или слушать сказки о заморозках, не летающих пчелах....)))) и дальше выращивать и распространять очень опасное грибковое заболевание плодовых.
Пришла очередь абрикосов.
Котогосподиня• 08 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Майже з усім можна погодитись, окрім незрозумілого завершення рекомендацій.
Зі свого боку, запропоную. Восени обробка залізним купоросом, а ранньою весною - бордоскою або готовими фунгіцидами з вмістом міді (гідроксид міді, хлороксид міді), типу Чемпіон ... А ось після мідних фунгіцидів уже Магнікур Сенсейшн і йому подібні, з урахуванням рекомендацій по часу застосування та чередування.
Ну, а білити - це трохи з іншої опери.
Котогосподиня• 08 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Персики теж в усіх червоне кучеряве листя
Хорус при низьких температурах, Скор - під 20С і вище.
2-3 рази, не рідше ніж через 2 тижні
Лупаю цю скелю• 08 мая 2023
Ответ дляКотогосподиня
Да, грибок.
Пришла очередь абрикосов.
Причем эти стоящие черными абрикосы-источник заразы. Споры летят аж гай шумить.
Монилиозом болеют все фруктовые деревья. Вторичный монилиоз-это гниль плодов.
В субботу срезали такую черную, высокую. Из-за высоты нет возможности обработать. Те, что пониже и обработаны во время цветения, стоят с плодами. Только пару веток срезала.
Котогосподиня• 08 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Зазвичайїх поєднують. Чому ж такий дисонанс?
Зазвичай?
Який у цьому сенс?
Відповідь - жодного!
У кожного препарату свій регламент застосування.
Тим більше, постійне використання Скор призведе до виникнення резистентності і подальше його застосування буде взагалі безглуздим.
Який у цьому сенс?
Відповідь - жодного!
Балаболка
• 09 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Я так і робила вже другий рік.Всеодно три гілочки із всього дерева є листочки,а вся абрикоса стоїть ніби суха,ні листочків нічого,навіть в цьому році майже не цвіла(
Котогосподиня• 09 мая 2023
Ответ дляБалаболка
Так можливо вже минулого року було запізно просто обприскувати.
Треба зрізати гілки начисто і вирощувати їх заново. Ось нові і обприскувати.
А ще розібратись чим і коли обробку робити. Бо якщо ви також регулярно змішуєте Скор з Хорусом, то очевидно, що подібна система захисту побудована на сумнівних засадах.