Natali-facf• 09 мая 2023

Волонтери які допомагають кормами для безхатніх тварин

Вітаю, шукаю волонтерів,які допомагають безхатніх тваринам у Харкові. Дуже багато пухнастиків на північній салтівці, годуює 2 літняі жінкі ,які на жаль самі не зможуть звернутись до якихось організацій . Мають на годуванні 7 (це тільки в одному дворі) покинутих котів,потребують хоч якоїсь допомоги кормами . Може хтось підкаже куди зателефонувати або чи може заповнити якусь форму? Сама тут на декілька днів , теж придбала трохи корму, але пам‘ятаю , що раніше були волонтери які привозили корма.
СИРЕЛИ• 09 мая 2023
С этим очень тяжело сейчас. У меня такая же ситуация, только с собаками. Побросали животных и разъехались кто куда. Я одна на себе ораву тащу, никто кормить не хочет, никому они не нужны. Одна добрая женщина с этого форума оказала свою помощь. Безмерно ей благодарна. Спасибо, Иринка! Пусть господь сторицей воздаст.
40ка• 09 мая 2023
Це тільки так здається, що то справа хороша.
Якщо тварини не кастровані, то оте годування виллється в тому, що собаки з котами будуть множитися в геометричній прогресії.
Ви цього хочете?
Це точно добре, що люди будуть ходити і оглядатися, боячись зграй бездомних собак?
Элли Иванова• 09 мая 2023
Я покупаю 10 кг мешок корма Муся для котов, он самый дешёвый. Собаки его едят, а за ушами трещит. Мешка хватает надолго. Стоит 470 грн. Дешевле ничего нет. А волонтеры вряд ли вам помогут. Я в другом городе, но у нас у волонтёрам своих бы прокормить. Им самим сейчас гораздо меньше помогают, чем раньше. Денег нет у людей, другие приоритеты.
Элли Иванова• 09 мая 2023
Ответ для40ка
Ви цього хочете?
Да стерелизуем мы, не нервничайте так.
40ка• 09 мая 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Да стерелизуем мы, не нервничайте так.
Я не можу не нєрвнічать, в моему смт любителі тваринок уже псарніки порозводили на вулиці і я знаю, до чого ця ’доброта’ приводить
Элли Иванова• 09 мая 2023
Ответ для40ка
В каждом крупном городе есть бесплатная стерилизация бездомных животных. Можете заняться, если вас так напрягает этот вопрос.
Avalanche999• 09 мая 2023
Може в інстаграмі заведіть окрему сторінку, і прикріпіть картку для збору? Будете звіти викладати, що корм купили.
40ка• 09 мая 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Удалено администрацией...
8ludasha• 09 мая 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
С таким отношением к животным, вы никогда не научите своих детей дбати про маму… была такая тема у вас
40ка• 09 мая 2023
Ответ для8ludasha
У мене дуже хороше отношеніє к животним
Своїх домашніх тварин я гарно доглядаю.
Magic Noir• 09 мая 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
А я за эвтаназию и отстрел людей. Самые конченные твари на планете.
40ка• 09 мая 2023
Ответ дляMagic Noir
От саме так любителі собачок ставяться до людей
8ludasha• 09 мая 2023
Ответ для40ка
У мене дуже хороше отношеніє к животним
Своїх домашніх тварин я гарно доглядаю.
Так, а бездомные в чем виноваты? Многие были домашними и их бросили люди!!! Теперь они блохастые , как вы выразились , и голодные
Если бы они могли говорить, то пожелали бы таким как вы того же. Хотя… у животных больше любви и преданности к людям
Не отвечайте мне пожалуйста. Мне не о чем говорить с потенциальным убийцей животных
СИРЕЛИ• 09 мая 2023
Ответ для40ка
Ви цього хочете?
Як1 ваш1 вар1анти, якщо ц1 тварини вже 1снують? Мен1 потру1ти 1х треба?
40ка• 09 мая 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
В 1нтернет1 є 1нструкц1я про те, як правильно д1яти з бездомними тваринами.
Якщо ви така добра людина, вам буде легко забрати їх додому.
Мені шкода, що у вас такий бінарний вибір або годувати, або труїти
Элли Иванова• 09 мая 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
До крупного города волонтеры бесплатно возят. Кончено, вы не обязаны.
Все, что умеют делать люди со скотским характером и без мозгов - это трындеть в интернетах.
СИРЕЛИ• 09 мая 2023
Ответ для40ка
Не всем те инструкции подходят. И взять домой десяток собак я не могу. У самой 2 алабая во дворе.
40ка• 09 мая 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Ви б їх прочитали, а то вже натяк, що ви не така, як всі, і вам якісь стандартні інструкції нє подходят.
Там досить універсально написано і я особисто виконую багато років.
В інструкції пункту щоб обов´язково взяти додому, немає.
Що доводить, що ви нє чіталі, но крітікуєтє
СИРЕЛИ• 09 мая 2023
Ответ для40ка
Я не буду вам описывать свою ситуацию, но я знаю о чем говорю.
автор Natali-facf • 09 мая 2023
Ответ для40ка
Ви цього хочете?
2 кішок,які живуть там біля під‘їзду стерилізували вже років 5 назад, усі інші то ті кого «добрі люди», « відповідальні господарі» повипускали і втекли за кордон) Я теж боюсь зграй собак, але зараз іде мова про котів)
автор Natali-facf • 09 мая 2023
Ответ для40ка
І додам ,ще те ,що нормальна людина не буде писати про відстріл тварин) На жаль,такі притрушені люди,як ви взяли тих собак , побавились, а потім свої дупи за бугор вивезли, а про свого собаку навіть не пам‘ятають. Я наприклад зі своєю кішкою ,як з дитиною вона зі мною всюди) Мені дуже шкода, що такі особи взагалі існують. Не чіпайте ту собаку і вона вам нічого не зробить,так само своїм дітям поясніть, що НЕ ТРЕБА ЧІПАТИ ЧУЖИХ СОБАК ТА КОТІВ
автор Natali-facf • 09 мая 2023
Ответ для40ка
Вибачте, не до вас хотіла відповісти , а до тієї пані Magic Noir
Подрысь• 09 мая 2023
Ответ для40ка
Ви цього хочете?
як годування пов язане з розмноженням?
вони й без годування розмножаться, коли тэчка почнеться
люди самi виннi, кинули й не вирiшили це питання.
Подрысь• 09 мая 2023
Ответ для40ка
ну так дiйте по iнструкцii
40ка• 09 мая 2023
Ответ дляNatali-facf
У вас галюцинації і марення.
Я дуже відповідально ставлюся до тварин і ніколи нікого не кидала.
А то ви вже вигадали щодо мене казна що. Вам би з людьми спілкуватися, а не з тваринами більше.
І ще ваша класична галюцинація всіх любителів тваринок про те, що як собачок не зачіпають, то вони не нападають.
Ага, ага
Juliana R• 09 мая 2023
ua animals
напишіть їм
40ка• 09 мая 2023
Ответ дляПодрысь
як годування пов язане з розмноженням?
Я нікого не кидала і нічого вирішувати не повинна
40ка• 09 мая 2023
Ответ дляПодрысь
ну так дiйте по iнструкцii
Я так і роблю - якщо не можу взяти додому, то не годую і не зачіпаю
KriskaA• 09 мая 2023
Обратитесь вот сюда:

https://www.facebook.com/pomoczviratumua/
0957265210 Сузирья
KriskaA• 09 мая 2023
Ответ для40ка
Шо ви мелете ?