Jave• 09 мая 2023

Ви купуєте конвалію у жінок, що торгують ними зараз?

Хоч зараз і конвалія ще не занесенна до Червоної книги, але вона стала жертвою жадібності та невігластва наших громадян.
Через масове збирання на букети стало причиною зменшення їх кількості і навіть зникнення в окремих локаціях в Київській, Житомирській і Чернігівській областях.. тобто кожен раз як ви купуєте букетик у бабусі ви робите внесок в її ЗНИКНЕННЯ.
Стосовно того, що конвалії масово вирощується на присадибних ділянках і бідні селяни і бабці за рахунок їх продажу намагаються вижити, екоактивіст стверджує, що витрати на їхнє вирощування неспіврозмірні отриманим прибуткам, це економічно невигідно. Тому це – неправда.
Результат:
вже голосів: 122
80 (65.57%) Ні, не купую
30 (24.59%) Так, купую
12 (9.84%) Тиц
ХудМудЖен• 09 мая 2023
Не купую, бо своєї стільки, шо вже викидаємо
Які витрати на вирощування, вони самі розповсюджуються
Весь ліс в ній і під забором, вже років 8 її вивести не можу
i_sho• 09 мая 2023
Хіба вона не виросте намтупного року, якщо правильно зрізана, без коріння?
чаревна• 09 мая 2023
Нет, вчера мама со своего огорода привезла по случаю др.
Я вообще не покупаю у бабок, потому как видела как они с кладбища на троицу собирают букеты и пионы клетчатыми сумками собирают
ХудМудЖен• 09 мая 2023
Ответ длячаревна
А от це правда
автор Jave • 09 мая 2023
Ответ дляi_sho
Майбуть через те її кількість зменшується із року в рік тому що виростає наступного року і її правильно зрізають..
__Jane__• 09 мая 2023
У цього екоактивіста конвалія є? Ніякого ’ особливого догляду’ їй не треба і вона собі сама росте. На вихідних я дивилась- поки ще не цвіла, може сонця їй замало,не знаю. Але я її не удобряю і нічого не роблю, просто не стрижу газон в тому місці, де вона росте і розрослась її така нормальна ’ галявинка’
итн• 09 мая 2023
Ответ длячаревна
Вот именно. Тоже знаю таких продавцов на нашем цветочном рынке, которые продают цветы с кладбищ. Сейчас ландыши, чуть позже пионы. Поэтому стараюсь не покупать, привозим свои цветы с дачи.
ОльгаХ• 09 мая 2023
Не покупаю у бабок никакие цветы, так как лично видела как они по частному сектору вечерами обрывают чужие нарциссы, тюльпаны, пионы на продажу.
автор Jave • 09 мая 2023
Ответ длячаревна
У нас міська адміністрація висадила композицію з тюльпанів , і от йду о 9 вечора, навіть пізніше трішки, і бачу жінка, яка торгує зеленю і квітами біля мого будинку викопує їх..
СИРЕЛИ• 09 мая 2023
Не знаю в чем там трудности с выращивание, но когда-то имела неосторожность посадить на участке 1 кустик. Сейчас на получастка розрослись и вывести их не можем.
ShellyBelly• 09 мая 2023
Не купую, бо не переношу аромат цієї квітки, мені дурно стає. А навіть якщо б і любила, знаючи себе,все одно не купувала б.
Єдині квіти,які купую, то це піони. Дуже люблю їх. Найулюбленіша квітка.
Каллипсо• 09 мая 2023
Не покупаю, у меня на даче их немеряно, мы не можем их убрать, ландыши разрослись так, что ну его нафиг. Мы б и рады были, чтоб их не было. Это превратилось в проблему, они забивают другие растения.
irkin• 09 мая 2023
Ответ дляJave
У мамы под домом (частный) выкапывают цветы, когда уже темно. Только стоит высадить на обочине, сразу за забором. То соседи, то наркоманы.
felinka• 09 мая 2023
Ответ для__Jane__
Теж здивована - який особливий догляд та витрати? Коли тільки взяли дачу, то посадили конвалію. Потім пересадили в інше місце, бо вона намагалась заполонили все собою, а в мене були інші плани. На старому місці кілька років її виводила, вона все лізла та лізла.
автор Jave • 09 мая 2023
Ответ для__Jane__
Українські науковці зараховують конвалію до видів рослин, які зникають, проте досі жодної заборони на збирання квітки немає.

Аромат конвалії може бути шкідливим для серця, але це не зупиняє українців купувати, а, відповідно, продавців – збирати конвалії оберемками та продавати їх
Стаття за 2018 рік..
Елена1265• 09 мая 2023
Как это неправда? Около дома бабушки, где она живет (многожтажка) клумба с ландышами, сомневаюсь, чтоб кто-то там тратился, учитывая, что клумба открытая 🤷🏻‍♀️
Дали полный бан• 09 мая 2023
Сирень была, ландыши были, что там следующее на повестке дня по букетикам)
irkin• 09 мая 2023
Ландыши ядовитые, кстати.
Нісенітниця• 09 мая 2023
Не покупаю ландыши. Но сейчас в лесах под Киевом их полно, очень хорошо рассеялись.
Lenchik73• 09 мая 2023
А с ландышами что не так? Чего их покупать то нельзя? У нас по всей улице растут, если завелись-фиг выведешь. Одна бабка только продает, свои(ну и свои я разрешаю ей нарвать) Чего не покупать у нее?
__Jane__• 09 мая 2023
Ответ дляfelina.nat
Та то аби шось писать...развелось цих блогерів, екоактивістів...язиком мелють про питання в яких геть зовсім не компетентні.
black-opium• 09 мая 2023
Ответ дляХудМудЖен
Я никогда не понимала , как она в красной книге может быть , этот сорняк ничем не вывести (
Дали полный бан• 09 мая 2023
Те, кто пишут ’ландыши на клумбе разрастаются вывести не можем’ - да, это правда. Но это не касается диких лесных.
__Jane__• 09 мая 2023
Ответ дляJave

Стаття за 2018 рік..
Хай до мене прийдуть науковці- я їм з собою накопаю конвалії, хай розводять
Дали полный бан• 09 мая 2023
Ответ дляblack-opium
Щас покажу разницу
Нісенітниця• 09 мая 2023
Ответ дляРуки прочь
Это одни и те же ландыши
Lenchik73• 09 мая 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
вот и мне непонятно, в чем проблема их выращивать. Как по мне их вывести потом сложно. Они же не семенами размножаются, а от корня лезут. Их же не с корнем вырывают.
автор Jave • 09 мая 2023
Дівчата, ну те що у вас біля будинку росте 20 кущів конвалії як і 5 і 10 років тому, ну не значить це, що ситуація не змінюється далі вашого порогу..
Погугліть і почитаєте цікаву інформацію про обсяги знищення цієї квітки
black-opium• 09 мая 2023
Ответ дляРуки прочь
А продают разве не эти , огородные?
Я не покупаю , не люблю срезанные цветы дома , у нас только на даче , розы , пионы , хризантемы .
ЛЮБА• 09 мая 2023
Та те ландыши надо иметь счастье вывести)))
Цветы не покупаю.
В лесу были до прошлого года , постоянно , ландышей в Киевской области где мы бывали 10 лет подряд, стало больше .