Ann0• 09 мая 2023

Їжа для наших військових

Чи є тут хтось, хто на постійній основі возить їжу нашим хлопцям? Чи можливо у когось є знайомі, які займаються подібним?
Колись в пабліках в інсті бачила сюжети про жінок, які передають заморозки різні хлопцям, ліплять вареники, пельмені і т д у великих масштабах.
1. Можу віддати велику містку термосумку, ідеально підійде для подібних цілей.
2. Також, якщо це Київ або Ірпінь і потрібна допомога, з радістю б доєдналась, готувати вмію і люблю, по пару днів в тиждень можу допомагати
ХудМудЖен• 09 мая 2023
https://www.facebook.com/groups/818593078193500/?r...

Напишіть сюди, кухарська сотня столиці
автор Ann0 • 09 мая 2023
Ответ дляХудМудЖен

Напишіть сюди, кухарська сотня столиці
Дякую ❤️
1973• 09 мая 2023
автор, якщо ви ще не віддали, то я знаю таку дівчину. Можу в неї запитати...
автор Ann0 • 09 мая 2023
Ответ для1973
Не віддала ще
1973• 09 мая 2023
Ответ дляAnn0
Не віддала ще
Сейчас спрошу у нее. Пожалуйста не отдавайте. Идёт лето, думаю им очень нужно. Пересылку я оплачу
автор Ann0 • 09 мая 2023
Ответ для1973
Ок, напишете тоді в лс. В якому вони місті?