ОбережнаЯ• 13 мая 2023
Девочки, маме начислили маленькую пенсию..
К кому обратиться чтобы пересчитали,может есть какая горячая линия..
ОбережнаЯ
• 13 мая 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Як вона у 15 років працювати почала???
З 15 училище
муха в кедах• 13 мая 2023
Кто ещё работает и платит налоги, насчитывая на безбедную старость?
Бриджит_Фрикандо• 13 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
А что это такое,расскажите пожалуйста
берете все справки, в пенсионном ок5 и ок 7, а также если предоставляли справку за 60 месяцев до 2000 года, идете к юристу по пенсионным вопросам и он вам точно посчитает сколько должно быть. У нас на работе все к нему ходили, двое оспаривали свою пенсию, им неверно насчитали в пенсионном. К сожалению тот к которому обращались знакомые и сотрудники, выехал . Типа такая, только ищите среди знакомых или по отзывам.
Бавовна• 13 мая 2023
Ответ длямуха в кедах
Меня тут недавно спросили ,почему мама получает пособие в Европе,если у нее есть украинская пенсия.Когда я ответила ,что это 60€,человек не поверил вначале)
ОбережнаЯ
• 13 мая 2023
Ответ дляАдеКВАтная
У 8 років працювати пішла?
Яких 8😱вона до сих пір працює...65-50=15
Пирожкиня• 13 мая 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Нужно начать с самого ПФУ. На сайте написать запрос и запросить расчет, а потом уже по платным юристам ходить.
Бавовна• 13 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Зайдите в личный кабинет пф,там училище не считается как полные года стажа
Camomile-Anna• 13 мая 2023
Ответ дляAriana_co
Там система проста: Пенсия = середня з/п по Україні за останні 3 роки Х Коеф.Стажу (0,35 максимум) Х Коеф.зарплати (якщо в середньому зп була як середня по Україні, то грубо кажучи = 1). Але багато нюансів та тонкощів. Оновлював інфу по своїй трудовій, диплому та багато чого дізнався цікавого. Так, на сайті ПФУ можна дуууже багато чого про себе прочитати, доповнити, зкорегувати.
Підкажіть, будь ласка, в мене три роки стажу не заразували, бо я тоді відмовлялася від ІНН, потім знов його взяла, але ці три роки випали, хоч я і ппацювала на повну ставку офіційно. Що мені робити в цьому випадку? Дякую
Миловидна леді• 13 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Средняя, 50 лет стажа..и 2500..
А средняя - это сколько? У нас средняя 20000 по стране
Пирожкиня• 13 мая 2023
Ответ дляБавовна
Смотря у кого. У тех, кто учился до 2004 года, возможно и считается. Вуз точно считается.
Стопясят раз обсуждала• 13 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Спасибо, поищу
Чтобы понимать, какая это маленькая пенсия? Какая зарплата была? Стаж?
Миловидна леді• 13 мая 2023
Ответ дляAriana_co
Нет, сейчас средняя за последние 3 года = 12236 грн
Ну, вряд ли у автора такая
Стопясят раз обсуждала• 13 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Средняя, 50 лет стажа..и 2500..
Это она только на пенсию вышла? Или перерасчёт пенсии?50 лет стажа, это ей около 70 лет
Кудрі кручу сама• 13 мая 2023
Автор, якщо мама пішла на пенсію 7 років назад, то далі тільки за стаж добавляють, те що вона зараз працює на пенсію майже не впливає. Стаж рахують на момент виходу на пенсію. Мабуть зарплата була невелика тому і пенсія така.Пенсія розраховується автоматично, з данних які є в ПФ, де ви візьмете іншу зарплату?
ОбережнаЯ
• 13 мая 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Може й так,але б хотілося б перерахувати
Пирожкиня• 13 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Маме вашей что за 7 лет ни разу не пересчитали пенсию?
ОбережнаЯ
• 13 мая 2023
Ответ дляПирожкиня
Пересчитывают..последний раз 13 грн добавили
Ответ дляКудрі кручу сама
От не варто чекати на правильний ’автоматичний розрахунок пенсії’. Мені, щоб все практично правильно вийшло в розрахунку стажу, потрібно було відсканувати трудову, відсканувати диплом з додатками, в ВУЗі попросити підтвердження терміну навчання, витяг про СПД ФОП зробити - це все приаттачити і описати на сайті ПФУ. І от тепер хоч якось схоже на правду.
Кудрі кручу сама• 13 мая 2023
Щоб мати достойну пенсію, коефіцієнт повинен бути більше 3. Тобто якщо сьогодні зп середня 12, то ваша зп повинна бути 36 тис+.
Пирожкиня• 13 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Вашей маме раз в 2 года должны пересчитывать пенсию. Она носила хоть раз в пенс.фонд документы на пересчет?
Кудрі кручу сама• 13 мая 2023
Ответ дляAriana_co
Звичайно це все потрібно. Раніше носили трудову, зараз скани можна. От коли все зберете, тоді і порахують автоматично з данних по зарплаті. Ви ж не ннсете довідки по зарплаті за всі роки, я це мала на увазі, все є в базі.
ОбережнаЯ
• 13 мая 2023
Ответ дляПирожкиня
Она каждый год носит...и толку нет
Пирожкиня• 13 мая 2023
Ответ дляAriana_co
Тем людям, которые начали работать до 1998 года, пенсия никак автоматически расчитаться не может.
Кудрі кручу сама• 13 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ви не можете просто хотіти, є певний Закон. Мамі все рівно будуть брати середню зп року вихода на пенсію, це десь 2015? І тільки за стаж добавляти.
Пирожкиня• 13 мая 2023
Ответ дляAriana_co
Чому? Поясніть, я з 1991 навчався та з 1996 працював. Зараз все коректно автоматично рахується вже.
В ПФУ данные о зарплате работников начали подавать с 1998 года. Пока вы не подали документов, у них просто не было информации до 1998.
Кудрі кручу сама• 13 мая 2023
Ответ дляПирожкиня
Беруть дані по зарплаті з 2004 року, плюс ваш стаж по трудовій. І ще можна було довідку по бажанню, за 5 років до 2000. У мене колега вийшла на пенсію 2 роки тому, все з бази ПФ брала, більше ніяку зп не брали.