Вкаблучках• 13 мая 2023
Кто покупал недавно кровать подростку?
Хочу купить кровать в Киеве. Может кто-то недавно покупал и может порекомендовать где можно купить .
Жертва интернета• 13 мая 2023
На мою думку підлітку треба одразу купувати звичайну полуторну. Ми купили ІКЕА, матрац чоловік замовляв десь тут, український
Пишу вірші, дорого• 13 мая 2023
Ми брали односпальну дитині, 90*180 в меблевому містечку на кільцевій, там же і матрас
Пишу вірші, дорого• 13 мая 2023
Підлітку може дійсно краще полуторну, мій підліток на двоспальній спить
Вкаблучках
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Хочу полуторну, але вже думаю і про диван
Пишу вірші, дорого• 14 мая 2023
Ответ дляВкаблучках
Ой ні, диван то фігня. Краще ліжко з нормальним матрасом, це ж щодня спати, а не для гостей