Ну для вагітних там спеціальний пояс, щоб було зручно носити і під час вагітності і після. Та якщо ви вважаєте що то просто лосіни то купіть звичайні і побачите що згодом вони вам незручні будуть.
Якщо у вас зараз вже маєте великий животик то краще все ж таки лосіни або спеціальні спортивний костюм там буде місце для вашого живота. Хоча наприклад я влітку ходила тільки в бриджі бо мені так було зручно, купила собі костюм з бриджами та купу футболок і бігала так.