Зубная фея• 19 мая 2023

Лосини для вагітних, де купити?

Дівчатка, де можна купити лосини для вагітних на весну/літо
Чи може джегінси?
І чого вони такі дорогі? Від 599 грн і вище
Це ж просто лосіни😩
Порадьте де на лівому березі Києва можна пошукати шось таке цікаве
Викачую яйцями• 19 мая 2023
А зачем же Вы именно для беременных ищите? Купите себе любые лосины на базаре. Это ж просто лосины (с)
Луноходик_Ик• 19 мая 2023
З одягом для вагітних то ще той квест😁
В інстаграм подивіться.
Морковна• 19 мая 2023
Ну для вагітних там спеціальний пояс, щоб було зручно носити і під час вагітності і після. Та якщо ви вважаєте що то просто лосіни то купіть звичайні і побачите що згодом вони вам незручні будуть.
Якщо у вас зараз вже маєте великий животик то краще все ж таки лосіни або спеціальні спортивний костюм там буде місце для вашого живота. Хоча наприклад я влітку ходила тільки в бриджі бо мені так було зручно, купила собі костюм з бриджами та купу футболок і бігала так.
Эт вернячОк• 19 мая 2023
я брала в вайкікі по знижці за гривень 200-250. зручні. але вже терпіти іх не можу - мені так жаарко, що сьогодні ще і сукню на останні пару тижнів взяла.
Сливочная пенка• 19 мая 2023
https://ekomama.com.ua/ru/losini_dlya_beremennih_o...

Як варіант онлайн. Але не супер дешево.
Natasja22• 19 мая 2023
Могу отдать черные в рубчик, размер м-л. Как раз хотела их отдавать