Полтавська галушка• 19 мая 2023
Спа центр Київ та поруч порадьте
Скоро день народження, поїхати нікуди не вийде, а відпочинку хоч трошечки хочется…Порадьте які є хороші спа-комплекси? Бажано до 1000 грн за людину, мене цікавить гостьовий візит без ночівлі. Прийти поплавати, бані, джакузі, поїсти смачно. Дякую
Полтавська галушка
• 19 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ми тут були. Правда з ночівлею.
І як вам? Сподобалось?
Пишу_граммотно!• 19 мая 2023
До 1000 грн за людину, це хіба БаняКлаб. і то це бані-сауни-джакузі без масажу і огортання