Місячне Сяйво• 23 мая 2023
Київ! Хто може поділитися заміокулькасом зензі?
Вітаю! Дуже хочу таку квіточку собі. Раптом тут знайду бажаючих поділитися)
Тихого вечора всім!
Місячне Сяйво
• 23 мая 2023
Ответ дляtushka123
А зензи это какой? Знаю простой, кучерявый и чёрный.
Низенький такий. Карликовий
Гарні диньки• 23 мая 2023
Та вони скажено дорогі, навряд знайдете таких фей) Це ж не фіалка чи алое
Закусенец• 23 мая 2023
Автор, якщо знайдете, то копієчку обовʼязково дайте. Якщо не «купити» то вазони пропадають у власника, особливо.
Місячне Сяйво
• 23 мая 2023
Ответ дляГарні диньки
Ну не скаженно, але не дешеві. Справа не в цьому. Не можу знайти в Києві, а пересилкою не дуже хочеться, боюсь щоб не пошкодили
Добра всем!• 23 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Я б подарувала, але у мене звичайний) той, що гігантським росте) принаймні, у мене
Місячне Сяйво
• 23 мая 2023
Ответ дляДобра всем!
В мене великий є, вже відновлюється після прильоту… але щиро дякую Вам!
Місячне Сяйво
• 23 мая 2023
Ответ дляЗакусенец
Обовʼязково! Дякую!