Місячне Сяйво• 23 мая 2023

Київ! Хто може поділитися заміокулькасом зензі?

Вітаю! Дуже хочу таку квіточку собі. Раптом тут знайду бажаючих поділитися)
Тихого вечора всім!
tushka123• 23 мая 2023
А зензи это какой? Знаю простой, кучерявый и чёрный.

Prervana• 23 мая 2023
Мне тоже нужен карликовый)
автор Місячне Сяйво • 23 мая 2023
Ответ дляtushka123
Низенький такий. Карликовий
tushka123• 23 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Низенький такий. Карликовий
А, ясненько. Может это он и есть кучерявый.
Гарні диньки• 23 мая 2023
Та вони скажено дорогі, навряд знайдете таких фей) Це ж не фіалка чи алое
Закусенец• 23 мая 2023
Автор, якщо знайдете, то копієчку обовʼязково дайте. Якщо не «купити» то вазони пропадають у власника, особливо.
автор Місячне Сяйво • 23 мая 2023
Ответ дляГарні диньки
Ну не скаженно, але не дешеві. Справа не в цьому. Не можу знайти в Києві, а пересилкою не дуже хочеться, боюсь щоб не пошкодили

Добра всем!• 23 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Я б подарувала, але у мене звичайний) той, що гігантським росте) принаймні, у мене
tushka123• 23 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Но если найдете лист, веточку, то его архив долго выращивать, вы ж в курсе. В эпицентре были? Там обычно бывал выбор.
tushka123• 23 мая 2023
Ответ дляДобра всем!
Покажите красавца?
автор Місячне Сяйво • 23 мая 2023
Ответ дляДобра всем!
В мене великий є, вже відновлюється після прильоту… але щиро дякую Вам!
автор Місячне Сяйво • 23 мая 2023
Ответ дляЗакусенец
Обовʼязково! Дякую!
Заздрість то погано• 23 мая 2023
Киев, с доставкой
Добра всем!• 23 мая 2023
Ответ дляtushka123
Покажите красавца?
tushka123• 23 мая 2023
Ответ дляДобра всем!
фото
🥰