Шукаю стакан• 24 мая 2023
Київ музей фотоілюзії як вам?
Чи варто іти 3 дорослим та чи потрібно йти у 2 зали чи якийсь один? Один зал 180 грн, 2-340 грн
Сама вумна тутички• 24 мая 2023
Я водила підлітків на день народження. Дуже сподобалося, класні знімки вийшли. У кожному залі є цікаві й не дуже фотозони. Мами дітей теж фотографувалися, але все-таки більше для юного покоління. Залежить від артистизму й гумору дорослих.
вкрации• 24 мая 2023
я бы без детей не пошла. для меня лучше зоопарк, в бассейн, картинг, боулинг и т.д.