Сусановна• 26 мая 2023

Чому так різняться ціни

Порахували мені шафу, ДСП однакове, фурнітура приблизно однакова це був не дуже детальний прорахунок, через кому перелічили що буде тобто 100% точно я не знаю що там тільки BLUm, і різниця в ціні в 2 рази..
Знаю бакси• 26 мая 2023
Мені практично аналогічні кухні прорахували два різних майстра 140 і 40. Різниця навіть не в 2 рази. Українське ДСП
автор Сусановна • 26 мая 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Яку замовили? З українського ДСП?
я Кукарача• 26 мая 2023
В свое время мне все считали и говорили что на мои размеры кухня не меньше 60,сделала за 35 и из остатков ещё два стола
Знаю бакси• 26 мая 2023
Ответ дляСусановна
Яку замовили? З українського ДСП?
Справа в тому, що матеріал для кухні за 140 такий же, як і за 40, навіть виробник той самий. Тому я ще більше не розумію, чому така різниця в ціні
автор Сусановна • 26 мая 2023
Ответ дляЗнаю бакси
А фурнітура також однакова?
Знаю бакси• 26 мая 2023
Ответ дляСусановна
А фурнітура також однакова?
Плюс-мінус. Але ж навіть якщо б була зовсім різна, то не може різниця бути в 100 тис
Чорт і Шо• 26 мая 2023
Якщо з блюмом і без то нічого дивного...хоча небачу сенсу за блюм переплачувати, є негірші аналоги в рази дешевші
автор Сусановна • 26 мая 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Які наприклад?
Чорт і Шо• 26 мая 2023
Ответ дляСусановна
Які наприклад?
DC. GTV має як дешманську так і дорогу лінійку з форнітурою... завіси з дотягом, направляючі прихованого монтажу
автор Сусановна • 26 мая 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Дякую. Ви меблями займаєтесь?
Чорт і Шо• 30 мая 2023
Ответ дляСусановна
Дякую. Ви меблями займаєтесь?
Так