Соображалочка• 30 мая 2023

Маткові труби прохідність. Ваш досвід. Підтримайте)))

Всім доброго ранку. Дівчата прошу вашої підтримки)

Довгий час з чоловіком не можемо завагітніти, чоловічий фактор, вже наче по спермограммі було все норм, але всеодно вагітність не наступає( Мій гінеколог сказав, що бажано перевірити прохідність маткових труб (навіть якщо робити інсемінацію).

Я переживаю капець як( спочатку думала це боляче, зараз вже пофігу аби все було ок. В мене скарг небуло ніколи, колись мазок поганий був вилікували, менструація регулярна, єдине мастопатія на грудях часто буває. Ну невже може бути щось з трубами?!?!? Я вже плачу і накручую себе шо шось не так(

Поділіться будь ласка вашим досвідом, хто не давно робив таку процедуру, як довго вона проходить? боляче не боляче? Розкажіть будь ласка)
Сундучок с каникулами• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
тоді завтра обовязково здаватиму) і зразу з аналізом до гінеколога піду. дякую
Только сегодня вечером без спорта и секса, а то может результат исказиться.
А что с мастопатиями делаете? Что назначает врач? Мастодинон?

автор Соображалочка • 30 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Рік назада чи навіть два коли вона була назначав мазь з гормоном не памятаю яку і ліки все пройшло, але час від часу зявляється знову. Виділень немає, не болить, але в грудях шось тверде є.
Страхованная• 30 мая 2023
Розумію, що тут читатимуть жінки, які мріють завагітніти. Так от - в мене шість колег не могли, у кожного різні причини. Зараз всі зі здоровими дітьми, дуже за них рада. Треба вірити!
автор Соображалочка • 30 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Ви знаєте віра є але часом пропадає(((( де найти ті сили?! Ніколи не думала, що в мене таке буде, за що чому саме я!? Де я згрішила?
Страхованная• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Якщо не вірите в себе, то вірте в медицину. Сусіди он першу доньку 10 років чекали, а через два роки менша сама вискочила, без штучного запліднення.
Просто вас обіймаю.
автор Соображалочка • 30 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Просто вас обіймаю.
Дякую
Пожмаковна• 30 мая 2023
Я робила таку процедуру минулого тижня.
Неприємно, але терпимо.

Пожмаковна• 30 мая 2023
А як довго у вас не виходить?
Овуляція є у вас, це перевіряли?
Туфли в чешуе• 30 мая 2023
Робила влітку. Але під наркозом. Плакала після і поки медсестра вела в палату, розповіла всі ’секрети’ мами🤦‍♀️🤣 потім попустило. Але мазня була цілий місяць. Трошки пару днів нило в низу і все.
Автор, не накручуйте себе раніше. От я себе накрутила була ось, так тепер волосся лізе, і не просто трошки, а прям пучками і я обстригла його до плечей 😭. А все через ці труби. Поїхали до іншого лікаря, вона мене заспокоїла і дає великі надії на самостійну вагітність. Тому все у вас вийде. Ви будете гарною мамою❤🥰
Туфли в чешуе• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Автор а скільки вам років і скільки не виходить завагітніти?
Пожмаковна• 30 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
А який у вас був результат обстеження?
І вам робили рентген?
автор Соображалочка • 30 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
щиро дякую, і я вам бажаю скорішої вагітності!!!!
Туфли в чешуе• 30 мая 2023
Ответ дляПожмаковна
А який у вас був результат обстеження?
І вам робили рентген?
Ну так, рентген. В мене є виписка. Сам рентген. . : труби частково проходять.
Якщо що є і фото моїх труб😁
автор Соображалочка • 30 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Якщо що є і фото моїх труб😁
а чим же тоді відрізняється рентген і коли вводять контраст
Туфли в чешуе• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Ну через катетер вводили контраст, і робили рентген.
Пожмаковна• 30 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Якщо що є і фото моїх труб😁
Часто кажуть, що процедура ця допомагає настанню вагітності.
Але ви пишите у вас влітку була перевірка. То певне в вашому випадку не спрацювало це.
Вам радили далі продовжувати самостійні спроби?
Туфли в чешуе• 30 мая 2023
Ответ дляПожмаковна
Чоловіка вдома не має з лютого 22. Тому не можу стверджувати, допомогло б чи ні. Але я таке теж чула. Я була в свого лікаря, він рекомендує взагалі видалити 2 труби, і надріз яєчника. Пити якісь гормони і готуватися цим на екз. Тут себе я і накрутила була. Поїхала до іншого лікаря, взагалі інше говорить. Вона говорить що все вийде, в мене просто ще й овуляції не має місяцями. Тому це теж потрібно привести в порядок Тому сказала що як чоловік буде вдома після війни - одразу планувати . Але вирізати точно нічого не потрібно. Тут поки що я видихнула 😁
автор Соображалочка • 30 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
хай скоріше повертається) або по можливості зустрічайтесь і все хай вийде
Пожмаковна• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Є методом рентген роблять.
Вводять контраст і роблять знімки.

А є варіант коли роблять по узд.
Там просто вводять рідину і дивляться потім по узд, що вона вийшла.

Мені лікар сказала більш інформативно рентген. Там можна оцінити повний стан труб.
Мені робили такий варіант

автор Соображалочка • 30 мая 2023
Ответ дляПожмаковна
Є методом рентген роблять.
Вводять контраст і роблять знімки.

А є варіант коли роблять по узд.

Мені робили такий варіант
а як давно це було? скільки обійшлась процедура?
Пожмаковна• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Минулого тижня робила
4 тисячі
Пожмаковна• 30 мая 2023
Автор, а вы овуляцію перевіряли? Все є? Фолікули лопаються?
автор Соображалочка • 30 мая 2023
Ответ дляПожмаковна
Минулого тижня робила
4 тисячі
це в приватній клініці? бо я буду йти до гінеколога він приймає в держ лікарні і скільки йому давати грошей
автор Соображалочка • 30 мая 2023
Ответ дляПожмаковна
овуляція є
Туфли в чешуе• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Та приїздив додому і все рівно нічого не вийшло. Приїхати мені до нього ніяк не можна. Але я впевнена, що в цей період я приведу в порядок свої проблемки і вже вдома як він буде то все вийде. Я ще молода, в мене часу багато. )
А вам бажаю не нервувати . Бо будуть проблеми потім з кістами чи ще щось. Я впевнена що будемо нянчитися з вами скоро) якщо будете проходить процедури, то відпишіть нам після як отримаєте результат. Тримаю кулачки за вас😌
Туфли в чешуе• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Вам медсестра там скаже, або сам лікар. Мені в державній обійшлося 2 тисячі .
автор Соображалочка • 30 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
дякую я в понеділок їду до лікаря. а ще цікаво скільки це по часу займає? один день чи потрібно лягати в лікарню?
Пожмаковна• 30 мая 2023
Я робила в державній клініці.
Київ, Красний хутор.
Але туди приїздила лікар з приватної клініки для проведення цієї процедури. Вона сама мені назвала вартість процедури.
Це коштовна процедура, тому думаю вам теж назвуть вартість. Або просто запитайте прямо скільки я маю оплатити.
Це взагалі не проблема і не видумуйте скільки ви там маєте платити. Там точно є ціна цієї процедури
Туфли в чешуе• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Я приїхали на 10 ранку. Поїхали в 15.00 а все через наркоз. Так би може одразу додому. Бо я чула що дівчатам роблять без наркозу, тому там я думаю вони одразу йдуть до дому)
автор Соображалочка • 30 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
бо мій лікарь написав дасть бог за день справимось))) я так розумію просто якщо щось не так то довше буду