Соображалочка• 30 мая 2023
Маткові труби прохідність. Ваш досвід. Підтримайте)))
Всім доброго ранку. Дівчата прошу вашої підтримки)
Довгий час з чоловіком не можемо завагітніти, чоловічий фактор, вже наче по спермограммі було все норм, але всеодно вагітність не наступає( Мій гінеколог сказав, що бажано перевірити прохідність маткових труб (навіть якщо робити інсемінацію).
Я переживаю капець як( спочатку думала це боляче, зараз вже пофігу аби все було ок. В мене скарг небуло ніколи, колись мазок поганий був вилікували, менструація регулярна, єдине мастопатія на грудях часто буває. Ну невже може бути щось з трубами?!?!? Я вже плачу і накручую себе шо шось не так(
Поділіться будь ласка вашим досвідом, хто не давно робив таку процедуру, як довго вона проходить? боляче не боляче? Розкажіть будь ласка)
Стрибну в гречку• 30 мая 2023
Их просто так не проверяют, зачем вмешательство в стерильные полости если мужской фактор?
Меняйте врача.
Если гидросальпинкс, его видно на узи
Меняйте врача.
Если гидросальпинкс, его видно на узи
Шотуткоїться?• 30 мая 2023
Робила цю процедуру. Не дуже приємно, але було так лячно, що пофіг. Права труба непрохідна, ліва ок. Робила інсімінацію, нічого. Потім 2 рази завагітніла сама, з різницею у 7 років
Соображалочка
• 30 мая 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Меняйте врача.
Если гидросальпинкс, его видно на узи
Меняйте врача.
Если гидросальпинкс, его видно на узи
по чоловічому фактору стало нормально, але вагітність не наступає, лікар сказав що навіть якщо робити інсемінацію ми маємо знати які труби
Соображалочка
• 30 мая 2023
Ответ дляШотуткоїться?
ну а симптоми якісь у вас були? ви напевно відпустили ситуацію і тоді завагітніли)?
Ліньки гуглить• 30 мая 2023
Раджу одразу звернутися до репродуктолога. Як правило звичайні гінекологи тут безсилі. Втрата часу. Дуже не факт, що проблема в чоловікові. Я теж була здорова з усіх боків і труби прохідні доки не здалися на суд репродуктолога. А у чоловіка трішки якість сперми була гірша з огляду на простатит, то вважали, що проблема в ньому, бо в мене всі-всі аналізи ідеальні. Виявилося, що є питання по імунології і гематології. І лікувати немає що, треба лише корекція.
Мені крім перевірки труб робили ще одну процедуру (перевірка ендометрію на запалення).Все під наркозом. Швидко і безболісно, ви спатимитєте. Після процедури трішки тягнув живіт
LenOK-06ab• 30 мая 2023
Моя колишня лікарка все шукала проблему в мені,і хотіла теж робити прохідність труб.Я з того всього не пішла до неї,чоловік здав спермограму(результат був хороший),через пару місяців дві смужки на тесті.Знайшла нового гінеколога,стала на облік.
Бажаю вам вагітності теж,міняйте лікаря.
Ms. Похвала• 30 мая 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Меняйте врача.
Если гидросальпинкс, его видно на узи
Меняйте врача.
Если гидросальпинкс, его видно на узи
+
Мне удалили одну трубу, вторая тоже не идеальная, все равно забеременела с первого цикла планирования
Автор зачем эти танцы с бубном если у вас мужской фактор
Мадам Тю-лю-лю• 30 мая 2023
Знакомые 15 лет ходили по гинекологам и лечили инфекции и прочую чепуху, пока не пошли в Надию и там первое что сделали отправили на проверку труб - обе не проходимы. Итог - успешное эко с первой попытки.
Ядвига Юсьлегко• 30 мая 2023
так боляче, але не довго, не переживайте. вам же ще народжувати.
я вагітніла з одною прохідною трубою
Шаманю второпях• 30 мая 2023
Автор, я 5 лет не могла заБ, овуляцию отслеживала, гормоны, спермограмма, все было в норме, а не получалось. Просила проверить трубы, несколько врачей твердили- нет показаний. А дело оказалось в них, спайки на шейке и жидкость в трубах. Когда я настояла и сделали рентген, заБ на след.месяц. хотя уже сказали готовиться к ЭКО. Видимо прочистились трубы и все вышло. Через полтора года вторым забеременела)
Удачи!
Соображалочка
• 30 мая 2023
Ответ дляШаманю второпях
Удачи!
Дякую!!! Робили Екочи самі завагітніли?
Шаманю второпях• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Дякую!!! Робили Екочи самі завагітніли?
Сама. Во время рентгена в трубы вливают контрастную жидкость. Наверное она механически почистила трубу. Врач сказала после рентгена такое часто бывает.
У меня на апрель было запланировано удаление труб, а в конце марта я заБ.
Шотуткоїться?• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Я була незаміжня, хотіла дитину і мені треба було пройти обстеження. Так і виявили. Потім пройшло десь 5 років,я завагітніла сама.
Соображалочка
• 30 мая 2023
Ответ дляШаманю второпях
круто!!!
Соображалочка
• 30 мая 2023
Ответ дляШотуткоїться?
класс
Шаманю второпях• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
круто!!!
Да. После 5 лет обследований, тестов, слез. Это было очень неожиданно)
Сундучок с каникулами• 30 мая 2023
Автор, трубы проверять нужно. Овуляция подтвержденная есть? Пролактин как? Если мамтопатии частые. Пролактин тоже может быть причиной
Файна_зупка• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Давно надо было сделать, трубнвй фактор- самая частая причина у женщин. Делайте
Файна_зупка• 30 мая 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
И что конкретно помогло забеременеть, через сколько?
Соображалочка
• 30 мая 2023
Ответ дляФайна_зупка
Зроблю обовчязков, просто до цього ходила до гінеколога він мене дивився брав мазок казав все доре узі вагінальне все добре. ну невже можуть бути проблеми з трубами? Мені здаєтся воно якось би проявлялось
Соображалочка
• 30 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
пролактин не здавала, овуляція є
Файна_зупка• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Существует четкий поотокол обмледовпния при бесплодии, мсг- обязательна, никак бы вы не чувствовали, если есть непроходимость
Сундучок с каникулами• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
пролактин не здавала, овуляція є
Сдавайте пролактин, мастопатии от него скорей всего. И если он повышен то нужно приводить в норму, он тоже может быть причиной
Сундучок с каникулами• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
На узи и осмотрах не видно проходимость труб
Соображалочка
• 30 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
а на який день здавати? Може я б встигла перед походом до лікаря здати. Зараз 4 день цикла
Сундучок с каникулами• 30 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
2-5 день цикла. Завтра можете сдавать. Только сегодня не щанимайтесь спортом и сексом
Соображалочка
• 30 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
тоді завтра обовязково здаватиму) і зразу з аналізом до гінеколога піду. дякую