Кашка-маняшка• 03 июня 2023

Чи буде з віком погіршення, якщо є послаблення тазового дна

У зв’язку з набором зайвої ваги (близько 10 кг за пару років) почались проблеми з нетриманням сечі при чханні та наборі повітря в піхві під час руху. Хоча такого не було навіть після двох пологів.
Чи буде стан погіршуватись, якщо нічого з цим не робити?
Якщо схуднути - проблема піде?
Гарантую неперелевки• 03 июня 2023
Треба займатися м’язами у першу чергу
автор Кашка-маняшка • 03 июня 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Треба займатися м’язами у першу чергу
Після пологів і під час вагітності робила вправи, думала, що цього достатньо …
Гарантую неперелевки• 03 июня 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Які вправи? Можливо не ті вправи робили? Можливо недостатньо довго і треба підтримувати тонус
Пишу каліграфічно• 03 июня 2023
Проблема може піти зі схудненням, якщо зараз симптоми мінімальні. Але укріпити мʼязи потрібно всеодно, бо вже ослабились
Добра всем!• 03 июня 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Сколько вам лет?
Их надо делать все время, после 40 вообще обязательно
Не против• 03 июня 2023
Кегеля робіть.
Гопница-Советчица• 03 июня 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Ну то було колись, оце б так у житті працювало: походила у спортзал, підтянула тіло - і на все життя це діє