Оце фіфа• 04 июня 2023

Склалася цікава ситуація...

Купили сьогодні нашому французьку нову іграшку - резинового кабанчика. Але він сприйняв її дивно. Почав одразу облизувати,і нікого не підпускав. Веб вечір сидить біля нього,ніби охороняє. Агресував на кота,гавкає на кожен звук. Він, напевно думає,що це маленьке цуценя.
У нас думки розділились
Чоловік вважає,що іграшка йому не підходить,і треба її сховати. Я думаю,що через певний час він звикне,і не буде так реагувати.
У когось,може, була схожа ситуація?
Пацака-задирака• 04 июня 2023
Ответ дляБ´ю байдики
ну а что, потом сполоснул душ и все довольны.
а так я злая пипец от тех костей, но он любил
я своего в коридоре закрывала. так он лапой шкрябал, чтоб я открыла. а тут красотааааа
но ржачно, конечно:)))) у меня таксел, а кости любит с себя величиной
Б´ю байдики• 04 июня 2023
Ответ дляПацака-задирака
это уже ждет пока выпущу 😅
Пацака-задирака• 04 июня 2023
Ответ дляБ´ю байдики
это уже ждет пока выпущу 😅
о, у вас опасный парень
как же животные разбавляют нашу жизнь. и приносят море позитива:)
чего стоит кабанчик автора. с кабанчиком:))))
СкокоМнеДадите• 04 июня 2023
Якщо ваш французький бульдог не виявляє агресії і його захоплення новою іграшкою не завдає проблем для нього або для оточуючих, то, можливо, немає потреби видаляти цю іграшку. Багато собак проявляють цікаві реакції на нові предмети, і з часом вони можуть звикнути до них і перестати реагувати так активно.

Якщо ваш французький бульдог демонструє агресію або небезпечну поведінку через іграшку, особливо по відношенню до інших тварин або людей, необхідно забезпечити безпеку всім учасникам. У цьому випадку, можливо, краще видалити цю іграшку і вибрати інший вид забавки для вашого собаки.
Неправдиша• 05 июня 2023
Уберите игрушку. Не провоцируйте собаку. Ситуации, когда проявляется нежелательное поведение, лучше исключить в принципе